Zdravie

Ako odstrániť záhyby zozadu za 7 minút denne: 4 jednoduché a účinné cvičenia

Najjednoduchší spôsob je dať extra váhu ženám v bruchu, na pažiach a chrbte - presne v oblasti, kde je zvyčajne podprsenka upevnená. To môže byť veľmi ťažké sa zbaviť druhej - pre to musíte vyzdvihnúť cvičenia, špeciálne vybavenie a často ísť na šport. Našťastie, fitness inštruktori poznajú tajné a účinné cvičenia zamerané konkrétne na túto problémovú oblasť mnohých žien.

Pre plnohodnotný tréning často nie je dosť času. Ale nájdete ďalších 7 minút na precvičenie?

Niektoré z cvičení uvedených nižšie môžu byť doplnené činkami alebo jednoduchými 1,5-litrovými fľašami s vodou (ak je to potrebné) - to je v prípade, že máte pocit, že tréning nebol dostatočne účinný a môžete zvýšiť záťaž.

Cvičenia, v ktorých je zapojený elastický pásik, môžu byť tiež bezpečne vykonávané bez neho. Elastická páska vytvára len dodatočné svalové napätie, čím robí cvičenie ešte efektívnejším. Ak nemáte gumičku na fitness, ale chcete rýchlo vidieť dobrý výsledok, môžete ju úspešne nahradiť jednoduchým elastickým obväzom, ktorý ste si kúpili v lekárni, alebo starým, dobre roztiahnutým tričkom. Okraje obväzu, pásky alebo tričká pevne zabaľte do pästí a začnite cvičenie.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča vykonávať tieto cvičenia 20-krát v 1-3 prístupoch (všeobecne 20-60-krát) denne počas mesiaca. Urobte si klasický rýchly náboj vopred a trochu roztiahnite ruky.

Plavci cvičia

Začať školenie s týmto cvičením. Nebolo to nič za to, že takéto meno prijalo: ak sa pozriete pozorne, môžete vidieť, že pohyby dievčaťa na fotografii sú podobné pohybom plavcov.

Postavte svoje ruky pred seba („1“). Urobte druhý pohyb (“2”) s miernym trhnutím, rozprestieraním rúk do strán rovnobežne s podlahou. V treťom štádiu („3“), keď sú lakte pritlačené k telu po stranách, by ste mali maximálne namáhať svaly rúk a chrbta, cítiť ich. Potom vráťte ruky na predchádzajúcu pozíciu („4“) a opakujte všetko od začiatku 20-krát.

Stretch Cvičenie

Uchopte látku („1“), natiahnite ruky pred seba. Pri ďalšom pohybe oddeľte ramená s úsilím, zatiaľ čo tkanina sa tiahne spolu s ramenami („2“). Roztiahnite ramená úplne do strán („3“). Nasledujúci pohyb vráti ruky do východiskovej polohy (“4”). Nezabudnite namáhať svaly rúk a chrbta! Opakujte aspoň 20-krát.

Cvičenie "motýľ"

Toto cvičenie simuluje pohyby, ktoré ľudia vykonávajú v posilňovni na simulátore Butterfly. Môžete ďalej zvýšiť zaťaženie činka alebo fľaše s vodou. Ohnite lakte, napnite svaly, pripojte lakte tesne nad hrudník ("1"). S trhaním roztiahnite ruky rovnobežne s podlahou („2“). Pomaly vráťte ruky do pôvodnej polohy a ruky držte v rovnakej výške ("3"). Opakujte cvičenie („4“) aspoň 20-krát.

Cvičenie so stresom

Pre najlepší efekt budete potrebovať pásku, handričku alebo obväz. Uchopte okraje látky a potiahnite ju silnejšie ("1"). Vediac ju v tejto pozícii, zdvihnite ruky nahor („2“). Uistite sa, že napätie vo vašich rukách je udržiavané počas celého cvičenia. Látka by mala zostať napnutá, aj keď sa vzdáte („3“). Uistite sa, že máte chrbát rovno ("4"). Opakujte 20 krát.

Na konci tréningu môžete cvičiť v druhom alebo treťom kole alebo ísť na strečing - mierne ťahajte svaly rúk a chrbta, aby ste ich uvoľnili a uvoľnili napätie. A nezabudnite opakovať jednoduché cvičenia každý deň po dobu jedného mesiaca!