Pletenie

Snud-šatka s prvkami tkania: jednoduché, štýlové a nezvyčajné

Pin
Send
Share
Send
Send


Veľkolepý doplnok k šatníku bude snoodová šatka s prvkami tkania. Vyzerá štýlovo a originálne. Prítomnosť tkania dáva navyše sen a robí ho elegantným. Prezentované v modelovaní modelov a efektov. Ak je to žiaduce, fragment s väzbou môže byť umiestnený na hrudník alebo posunutý k ramenu.

Model je tak jednoduchý, že sa program stáva zbytočným. Aby sa oneskorenie zdalo objemnejšie, je lepšie použiť hrubú priadzu. Prítomnosť na okrajoch okraja nie je potrebná, najmä ak bol pre snook vybraný vzor s jasnou textúrou.

Po rozhodnutí o vzhľade postele a šírke spletených pásov (približne 6 - 8 slučiek) pleti požadovaný počet radov pred tkaním. Pri slučkovaní robíme z nich násobok počtu slučiek v samostatnom pásme vrkôčiky plus 2 okrajové pásy. Potom, čo sme sa zviazali pred začiatkom tkania, rozdeľujeme plátno na časti a potom každý z pásikov pleteme samostatne s pančuchou. Dĺžka pásov by mala byť približne rovnaká ako šírka lôžka.
Potom, čo sú pruhy pripravené znovu zložiť snood na pevné plátno a naďalej pletiť hlavné viskózne asi 50 cm, potom opäť plátno rozdeliť na fragmenty a pliesť každý z vrstiev samostatne.

Potom, čo sme získali potrebnú dĺžku, najprv si prilepíme šnúrky medzi sebou, a až potom sme sa zozbierali v jednom rade a pokračovali v základnom pletení.

Jasnejšie o postupnosti práce a montáže vo videu:

Pin
Send
Share
Send
Send