Pre Dom a Chaty

14 zaujímavých, krásnych a užitočných vecí, ktoré môžete urobiť na chate

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak sa vám zdá, že v dedine alebo v vidieckom dome je „absolútne nič na práci“, potom to nie je pravda. Tam si môžete zariadiť takú zábavu, o ktorej ste nikdy nesnívali!

Každé leto sa obyvatelia našich miest zhromažďujú v kŕdľoch a opúšťajú hniezda. Niektorí sa presťahujú do vzdialených stredísk, iní do prarodičov v dedine, a iní sa usadzujú v tesnej blízkosti prímestských dách. Každý chce prírodu, čerstvý vzduch a slnko. Každý chce, aby si oddýchol od týchto pomôcok, internetu a úplne rozrušenej televízie.

Aby ste sa vy a vaše deti nezačali nudiť a strávili svoju dovolenku na vidieku tak zaujímavo, ako je to len možné, pripravili sme pre Vás malý výber najrôznejších atrakcií, vylepšení a ďalších vecí, ktoré môžete realizovať priamo vo vašom dvore alebo záhrade.

Rastlina lemongrass ako prírodný repelent proti komárom

Lemongrass (cymbopogon), aj keď je to tropická rastlina, sa tu dá úspešne úspešne zakoreniť, najmä v južných zemepisných šírkach. Okrem zaujímavého vzhľadu môže táto rastlina pôsobiť ako prírodný prostriedok proti komárom. V záhrade s takou trávou, môžete bezpečne stráviť letné večery bez nutnosti bojovať s krvou.

Moje nohy po pláži

Ak odpočívate v pobrežnom pásme (áno!) A kráčate po mori alebo rieke, potom ste oboznámení s problémom piesku, ktorý sa potom prenáša po celom dome. Preto urobte špeciálny podnos s kamienkami, na ktorom môžete pohodlne umyť nohy z hadice.

Otočte starú stoličku na hojdačku

Potrebujete len starú stoličku, silné lano a vhodný strom, aby sa pohodlne zavesilo kreslo. Je vhodný ako pre deti na zábavu, tak aj na popoludňajší odpočinok.

Zavesená plošina

Deti milujú všetko neobvyklé. Z takého pozastaveného nástupišťa sa určite nebudú chcieť dostať na dlhý čas, pretože tam sa môžete húpať, spať, jesť a žiť vo všeobecnosti.

Horolezecká stena

Lezecká stena môže vaše deti vážne a dlho uchvátiť a aj vy, prečo nie? Pre svoje usporiadanie budete potrebovať len pár drevotrieskových dosiek, silné dlhé skrutky a mnoho tyčí rôznych tvarov.

Mini vodný park

Čo môže byť zábava v starom stane a zalievanie hadice, ak ich zvážime samostatne? Keď sa však spojí, získa sa pozoruhodný klzký povrch, na ktorý sa dá prevaliť z kopca.

Prekážková dráha

Ak chcete zistiť, kto je najviac obratný a agilný, potrebujete len cievku lana a stopky. Áno, aj cesta niekde v záhrade so stromami rastúcimi v blízkosti.

kolky

Niekoľko fliaš naplnených vodou, pár loptičiek, jedna priama záhradná cesta - a bowling je pripravený na otvorenie.

Vytvorte skladbu vzorca 1.

V reálnom svete si okruh pre preteky krúžkov vyžaduje obrovské investície. Vo svete vášho dvora budete potrebovať len niekoľko stavebných materiálov, plechovku farby, starú pneumatiku a ďalšie dostupné materiály. Výsledok bude skvelým miestom pre súťaž pilotov rádiových vozidiel.

Nafukovacia fontána

Plávajte v fontáne priamo vo vašom dvore. Sen. Aby ste ho oživili, musíte si kúpiť niekoľko nafukovacích bazénov. Budete tiež potrebovať hadicu a vodu. Ostatné pokyny nájdete tu.

Miniatúrna farma

Nie je to tak dávno, na sociálnych sieťach, móda zúrila na všetkých druhoch poľnohospodárskych hier, kde používatelia zasiali semená vo svojej virtuálnej záhrade, napojili ju a zbierali. Teraz vás nikto neobťažuje, aby ste to zopakovali v reálnom živote.

Pestujte domov pre deti

Ak sa o to postaráte vopred a vyzdvihnete veľmi rýchlo rastúce záhradné rastliny, potom budú vaše deti čoskoro môcť tráviť čas vo vynikajúcom zelenom altánku.

Osvetlenie dráhy

Rôzne LED girlandy môžu byť užitočné nielen počas novoročných sviatkov. Keďže sú pekne rozmiestnené v záhrade, môžu pre vás osvetliť nočné pruhy.

Letný stan

A opäť sa vraciame k téme halabudovej chaty, ktorú tak milujú všetky deti. Aby ste si nemuseli mučiť hlavu vynájdením nového dizajnu, vezmite si hula hoop, pár metrov lana a oponu alebo plachtu. Päť minút - a letná chata je pripravená.

Pin
Send
Share
Send
Send