Výzdoba

Veniec náušnice sú štýlové šperky naplnené romantikou

Pin
Send
Share
Send
Send


Vlasové obruče zdobené kvetmi sú klasikou. Ale náušnice s podobným dizajnom sa dajú bezpečne priradiť kategórii očarujúcej kreativity. Ľahké, pripomínajúce obruč v miniatúre, vyzerajú veľkolepé a netriviálne. Takáto dekorácia sa môže stať akcentným zdvihom a dodať obrazu zvláštne čaro. Kvetinové motívy sú vhodné pri vytváraní rôznych lukov, originalita je tiež vítaná.

Ak chcete, môžete vyzdvihnúť kvety a listy rôznych tvarov a farieb, alebo obsahovať bobule v zložení.

Pre prácu budete potrebovať:

  • polotovary pre náušnice a súvisiace príslušenstvo;
  • Malé kvety pre tvorivosť s drôtenými stopkami;
  • tyčiniek;
  • opustí;
  • Háčkované nite;
  • nožnice;
  • Kliešte a kliešte na šperky.

Naše polotovary sú vo forme kvapiek, čo znamená, že hotové náušnice budú pripomínať miniatúrny obruč zdobený kvetmi. Pri vytváraní náušníc na prácu s polotovarmi. Zároveň je lepšie pripraviť kvety a tyčinky potrebné pre farbu okamžite. Pre silu budú všetky prvky tkané a fixované rovnakým spôsobom ako v vence, s tým rozdielom, že začiatok fixácie nebude kvety, ale stonky.

Pre vytvorenie 1 náušnice potrebujete asi 2 m závitu. Ak chcete začať s, urobíme slučku, takže chvost nie je menší ako 10 cm.Následne zabalíme niť okolo základne, nie len točím v špirále, ale prechádzame cez slučku pri každom otočení. Tkanie vyrovnávame tak, že miesto švu podlahy uzla je vzadu a opticky sa zdalo, že niť bola jednoducho navinutá na základňu. Pripevnenie kvetu k podkladu, zmeriame jeho polohu a upevníme stonku, prechádzame niťou cez základňu a stonku.

Postupne pridávajte tyčinky, listy a kvety, nezabudnite na každé otočenie upevniť stonky. Udržujte vzdialenosť medzi kvetmi a vyrovnajte ich počas práce.

Približne nový prvok sa pridá v 5-10 otáčkach. Ak chcete opraviť ktorýkoľvek zo stoniek, potrebujete to isté.

Aby ste zaistili, že uzliny sú na zadnej strane, musíte neustále.

Ak chcete získať tyčinky rôznych dĺžok, palice jednoducho ohnúť. Zostávajúce kusy nôh, kým sme odrezať. Kvety ako prelínanie okamžite orezať.

Pokračujeme v rovnakom duchu až do konca obrobku.

Kvapka je úplne tkaná. Teraz zostáva len na zabezpečenie uzlov. A opravte kvety.

Pre symetriu splietajte druhú kvapku z druhej strany. Po uzle sú upevnené na oboch náušniciach, namažeme vinutie lepidlom a nechajte ho úplne vyschnúť, a až potom pristúpiť k orezaniu.

Ak ohnete stonku, bude ľahšie ho znížiť.

Náušnice sú pripravené, zostáva len vyskúšať.

Pin
Send
Share
Send
Send