Výzdoba

Oblečenie v štýle "patchwork". Výber módnych obrázkov

Pin
Send
Share
Send
Send


Šaty a kabáty, ako by boli zošité zo zvyškov tkaniny, s istotou dobývajú módne móla. Tento trend needlewoman, samozrejme, po ruke. Koniec koncov, súčasné módne oblečenie, trochu odlišné od diel svetoznámych dizajnérov, môže byť vytvorené nezávisle! A tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu.

Výber tkaniny pre prácu

Môžete si vytvoriť patchwork oblečenie z hotových vecí a od nuly. Je však dôležité, aby tkanina na dekoráciu bola dobre kombinovaná so základňou. Je dôležité, aby umývanie v jednom režime bolo vhodné pre rôzne materiály, žiadna z látok nevybledla. Najjednoduchšie je začať s ozdobou oblečenia alebo sukňou jednoduchej siluety.

Venujte osobitnú pozornosť kombinácii farieb. Ak si nie ste istí, že konkrétne odtiene, ktoré idete, umiestnite takéto náplasti od tváre. Šiť každú náplasť na hotové šaty samostatne - v tomto prípade, akékoľvek chyby alebo nepresnosti budú ľahšie opraviť.

Práca s úpletom

V štýle patchwork, môžete nielen šiť, ale aj pliesť. Existuje niekoľko techník, ktoré vám umožňujú vytvárať naozaj krásne veci. V prvom rade môžete použiť hotovú vec nalepením záplat rôznych textúr. Po druhé, zaviesť textilné časti správne pri pletení veci. A tretia možnosť je použitie viacfarebných vlákien, vrátane zaujímavých efektov (chmýří, melanž atď.). Pomocou textilných častí zvážte napínanie pletených predmetov.

Zmeny a opravy vecí

Niekedy je ďalšia náplasť nútená. V tomto prípade nemôžete obmedziť opravu poškodenej oblasti, a úplne prepracovať vec. Vďaka farebným škvrnám je ľahké zväčšiť dĺžku alebo šírku oblečenia, uzavrieť medzery alebo úplne zmeniť siluetu.

Tu je niekoľko príkladov inšpirácie:

Pin
Send
Share
Send
Send