Histórie

Žena nainštalovala na dvore foto-podávač, aby zachytila ​​krásne chvíle zo života vtákov.

Ľahké, rýchle, pôvabné, nepolapiteľné a neuveriteľne krásne - tieto a mnohé iné slová môžu opísať vtáky. Voľne a vznešene, vtáky sú obzvlášť zaujímavé v ich prirodzenom prostredí. Ako je však známe, nie je tak ľahké nahliadnuť za ich životy. Ale Lisa M. Ka (Lisa M. Ca), ktorá sa presťahovala z Nemecka do USA, Michiganu a všimla si miestnych očarujúcich vtákov, sa rozhodla kúpiť foto-podávač, aby získala jedinečnú príležitosť pozorovať život miestnych vtákov, medzi ktorými sú aj skutočné krásy.

Tento zaujímavý prístroj pracuje na dvoch úrovniach naraz: navonok vyzerá ako kŕmny žľab, na ktorý vtáky lietajú, aby si vychutnali lahodnú večeru, a kamera je nainštalovaná na vrchole schopnom zachytiť prirodzený život vtákov. Fotografie, videá a dokonca aj chatovanie s vtákmi online cez Wi-Fi je teraz možné!

Dnes sa fotografie od Lizy stali vírusovými a rýchlo sa rozšírili po sieti. A dievča bez váhania zdieľa úžasné fotografie a videá z komunikácie s vtákmi - modrými sojkami, cvrlikaním titmouse, červenými kardinálmi a mnohými ďalšími, pretože to je jedinečný, zaujímavý a skutočne vzrušujúci zážitok!