Kategórie Oblečenie

Jednoduché prepracovanie - štýlový výsledok
Oblečenie

Jednoduché prepracovanie - štýlový výsledok

Medzi zmenenými vecami, v ktorých štýl zostal nezmenený, sa začalo hľadieť úplne inak. Aktualizované pridaním drobných detailov blúzky, šiat, mikín sa môže zmeniť z obyčajného na elegantný alebo prinajmenšom oveľa zaujímavejšieho vzhľadu. Pozrite sa na hotové veci, doplnené štýlovými detailmi a uvidíte, aké ľahké je urobiť niečo také.

Čítajte Viac
Oblečenie

Neobvyklé návrhár šaty háčkované z "babička" štvorcov

Páči sa vám háčkovanie? V tomto prípade s najväčšou pravdepodobnosťou viete vytvoriť taký základný prvok ako námestie „babičky“. Fínska dizajnérka Mariana Sirra prišla so zaujímavým modelom oblečenia z obvyklých vzorov ihličiek. Dievča mierne upravilo prvok vzadu, spájalo päťuholník namiesto jedného z štvorcov a potom spojilo časti v určitom poradí.
Čítajte Viac
Oblečenie

Elegantný golier z pánskej kravaty - pre najjemnejší vzhľad

Sme zvyknutí uvažovať kravatový prvok mužského šatníka. Napriek tomu sa už nejaký čas presťahoval do ženských šatníkov, kde obsadil hodné miesto. Kravatu možno nosiť v známej forme, a môžete si urobiť krásny náhrdelník okolo neho - elegantný golier. Je veľmi ľahké šiť takú obojku vlastnými rukami, skladať ju akordeónom a pridávať, ak je to potrebné, dekor vo forme korálkov, kameňov, výšiviek atď.
Čítajte Viac
Oblečenie

S týmto trikom, uviazať kravatu v sekundách

Viazanie kravaty je dosť nudné a dlhé. Okrem toho nie každý vie, ako ju správne zviazať. Pozrime sa, ako môžete veľmi rýchlo, v priebehu niekoľkých sekúnd, kravatu krásne a jednoducho. Ak chcete začať, dať kravatu na zlej strane pred vami. Otočte pravú stranu do slučky, urobte to isté vľavo, ale v opačnom smere.
Čítajte Viac
Oblečenie

Odpadová bunda sa zmení na veľmi peknú maličkosť.

Dokonca aj obľúbené veci nakoniec nudiť, opotrebované, alebo jednoducho prestať byť rád. Dôvody, prečo ho nenosíte, ale nevyhadzujte nemilovanú vec, môže byť veľa. Odporúčame používať materiál múdro: previesť zbytočnú blúzku alebo blúzku na očarujúcu ceruzku. Pre prácu budete potrebovať: zbytočný sveter alebo blúzku; šijací stroj; elastický pás.
Čítajte Viac
Oblečenie

Plstené odevy: netriviálny dekor svetrov a mikín

Môžete si ozdobiť pletený sveter, sveter a sveter nielen výšivkami a nášivkami, ale aj plstením - netriviálnym dekorom z vlny. Tu otvára skutočnú rozlohu pre kreatívnu osobu! Plstené oblečenie je veľmi fascinujúce, aj keď nie rýchle, proces, ktorého výsledkom bude aktualizovaná blúzka, sveter, sveter alebo sveter.
Čítajte Viac
Oblečenie

Tajomstvo zdobenia plátna čipky

Vologda, írska, Bruggy ... šnúrky sú vždy podmanivé. Výber čipky, guipure šaty, ženy dokonale vedia, ako očarujúce a elegantné vyzerajú, zdobené ich elegantný vzor! Nie je vôbec ťažké šiť šaty z krajkového prádla vlastnými rukami, ak poznáte niekoľko jednoduchých pravidiel.
Čítajte Viac
Oblečenie

Veľké tričko sa stáva elegantnou blúzkou

Ak máte tričko, blúzku alebo sako voľné vo vašom šatníku, čo je skvelé pre vás, potom môžete ľahko prerobiť to šitím vec, ktorá dokonale zapadá do vašej postavy. Nebude to jednoduché, ale vytvorenie novej formy, navyše, celkom zaujímavé, vhodné pre takmer akýkoľvek tvar. Je to tak jednoduché, že chcete vyskúšať práve teraz, aby ste si sundali veľké tričko alebo blúzku!
Čítajte Viac
Oblečenie

Neváhajte nosiť otvorené svetre! 3 skvelé nápady s podprsenkou

Hlavnou nevýhodou oblečenia s otvoreným chrbtom je, že pod ním je potrebné vyzdvihnúť špeciálnu podprsenku alebo ju nenosiť vôbec. Vzhľadom k tomu, že prvá a druhá možnosť nie sú vždy možné, ponúkame iný spôsob - vyrobiť niekoľko podprsení špeciálne pre oblečenie s otvoreným chrbtom! To si vyžaduje minimálne množstvo materiálu a času.
Čítajte Viac
Oblečenie

Premieňame jednoduché biele šaty na krajkový ombre s farbou

Ombre technika je stále v móde, a to nie je prekvapujúce: hladké farebné prechody jednoducho nemôže páčiť! Jeden spôsob, ako úspešne aktualizovať alebo transformovať jednoduché biele šaty je ombre farbenie techniku. Veľmi krásny efekt sa dosahuje na veciach, ktoré majú bielu čipku: gradient na nej vyzerá obzvlášť krásny a naozaj báječný.
Čítajte Viac
Oblečenie

Cool nápady pre remake košele: veľký výber modelov

Manžety, originálne rukávy, ďalšie detaily, volániky, vlny, nezvyčajné gombíky, zaujímavé vrecká - tieto a mnoho ďalších zdanlivo drobných detailov dokáže úplne zmeniť vzhľad jednoduchej čiernobielej košele. Môžete dokonca experimentovať so širokou pánskou košeľou - dáva vám skutočný priestor pre kreativitu!
Čítajte Viac
Oblečenie

Skvelé nápady pre štýlové tričko alebo mikinu upgrade.

Moja obľúbená vec sa nosí viac ako jednu sezónu, pretože je veľmi pohodlná a pohodlná. Ak chcete aktualizovať košeľu alebo sveter trochu (sveter, mikina, atď.), Ale nemôžete myslieť na niečo jednoduché, odporúčame vám pozrieť sa na 4 jednoduché, ale skvelé nápady. Ak chcete pracovať vo všetkých prípadoch, budete potrebovať minimum materiálov: buď nite na vyšívanie, alebo korálky, sklenené korálky, kamienky a podobné dekor.
Čítajte Viac
Oblečenie

Jednoduché kolíky premenia obyčajné oblečenie na dizajnéra

Môžete ozdobiť oblečenie s rôznymi materiálmi: korálky, kamienky, výšivky, plsť, atď Ale kto by si myslel, že aj obyčajné špendlíky môžu premeniť obyčajné oblečenie na značkové oblečenie! Napríklad, s hrsťou špendlíkov, môžete vytvoriť nádherné perie na zadnej strane vestu alebo sako. K tomu budete potrebovať nasledujúce materiály: špendlíky veľkých a malých rozmerov (približne 50-100 kusov, v závislosti od toho, koľko peria plánujete); reťaz s kamienkami; transparentné lepidlo na kamienky (napr. univerzálne lepidlo E-6000, nezanecháva škvrny na oblečení).
Čítajte Viac