Kategórie Výzdoba

Výzdoba

Beadwork: keď sa peňaženka sama stane klenotom

Perličkové diela Julie Turovej možno nekonečne obdivovať. Zvláštne miesto medzi tvorivými gizmosmi berú peňaženky, obaly a kabelky vo forme obojživelníkov. Zbieranie žaby a chameleónov z korálkov doslova kúsok po kúsku, sa o to, že sa imkačka venuje ich realizmu. https://www.instagram.com/p/Bhi-xqth0t_/?
Čítajte Viac
Výzdoba

Umelé drôt šperky hodné vašej pozornosti

Workshop „Wire Dreamers Jewelry“ funguje od roku 1999 a dodnes jeho majstri vytvárajú zručné šperky s bezkonkurenčnou krásou. Strieborný klenotnícky drôt je braný ako základ, ktorý sa v klenotníckych zručných rukách mení na bizarnú brošňu, získava črty zvierat a vtákov zdobených kameňmi a premieňa sa na očarujúci náhrdelník.
Čítajte Viac
Výzdoba

Pokojný, len pokojný! Neuveriteľne očarujúce duchovia z gázy

Bez ohľadu na to, či sa chystáte osláviť Halloween, je jednoducho nemožné prejsť okolo myšlienky tak strašne roztomilý dekor! Nastaviť pár očarujúce duchovia vo vašom dome na podporu trochu zábavy. Budete potrebovať lietajúci odliatok z gázy: Gáza alebo iná priehľadná biela tkanina; čierna plsť (alebo iný hustý materiál); voda; 200 gramov škrobu; drôt; vlasec; plastové gule alebo malé guľôčky; poháre Na začiatok rozrieďte škrob v niekoľkých polievkových lyžiciach studenej vody.
Čítajte Viac
Výzdoba

Navrhovaný lov zvierat: roztomilý, krásny, kreatívny

Stačí sa pozrieť, aké nezvyčajné a roztomilé obyčajné palčiaky môžu byť. Hornou časťou rukavíc je snaha kvalifikovaných pracovníkov doplnená objemnými kožušinovými vložkami vo forme našich menších bratov. Každý pár rukavíc je jedinečný. Dajú sa bezpečne prirovnať k súčasným umeleckým dielam. Dizajnové palčiaky si vychutnajú nielen deti, ale aj dospelí.
Čítajte Viac
Výzdoba

Vzácny obraz: džínsy vyšívané perlami

Neviete, ako urobiť staré džínsy relevantné? Šiť na nich umelé perly! Tento trend pomôže transformovať prakticky akýkoľvek model. Šiť perly na jednej alebo oboch nohách, ozdobte ich oddelenými miestami alebo ich usporiadajte po celom plátne. Môžete začať s malou oblasťou, a potom, po príchode na chuť, pridať viac dekor!
Čítajte Viac
Výzdoba

Vynikajúci dekor obyčajného drôtu a tkaniny

Drôt - všestranný materiál v dekore, ktorý majstri používajú veľmi dlho. Napríklad z neho, rovnako ako zo zvyškov látky, môžete urobiť veľa nádherných a nádherných farieb, ktoré zdobia všetky oslavy alebo sviatky: Ak chcete opakovať kvety z drôtu a tkaniny, pripravte nasledujúce materiály: drôt; zvyšky látky (najlepšie farebné, svetlé); kliešte; farebná (zelená) lepiaca páska (páska); malý okrúhly predmet na tvorbu okvetných lístkov; epoxidové lepidlo; nožnice; PVA lepidlo; kefu.
Čítajte Viac
Výzdoba

Tajomstvo narodenia sviečky prelamované: rovnako ako všetky brilantné

Dekoratívne sviečky vždy pridávajú romantiku k prostrediu. Len si predstavte, o koľko viac emócií sa môžete dostať od uvedomenia si, že nie sú bez milosti prelamované sviečky. Na prácu potrebujete veľmi málo času, náklady sú tiež malé a výsledok je mimo pochvalu. Vytvorenie prelamovanej sviečky krok za krokom K práci, ktorú potrebujete: obyčajné parafínové sviečky alebo parafín; niekoľko kvapiek esenciálneho oleja; farbivo (voskové pastelky s touto úlohou vynikajúco); knôt (môžu to byť krútená šnúrka prameňa alebo šnúry vhodného priemeru); držiak knôtu (je ľahké ho vymeniť za kus drôtu a dokonca aj za špíz); hotový ľad; pleseň (čokoľvek sa zmestí: od plastových kelímkov po odrezané tetrapacky alebo kusy rúr, doplnené fóliovým dnom).
Čítajte Viac
Výzdoba

Jesenné remeslá: vtipné ježkovia z kužeľov, žalude a listy

Začiatok jesene je spojený s nádhernými remeslami z kužeľov, žaluďov a listov. Najznámejším z nich je pôvabný ježko. Môžete to urobiť doslova zo všetkého, čo leží pod nohami! Samozrejme, že takéto remeslá budú veľmi zaujímavé, aby sa dieťa. Pozeráme sa na vtipné myšlienky ježkov z šišiek, žalúdkov a listov a zásobujeme nápady pre vlastnú kreativitu:
Čítajte Viac
Výzdoba

Od drevenej lavice až po pohodlnú mäkkú lavicu

Málokto by sa hádal s tým, že je vhodnejšie sedieť na mäkkej pohovke ako na tvrdej drevenej lavici. Toto prepracovanie je možné odporučiť tak milovníkom pohodlia, ako aj tým, ktorí chcú opraviť starú starú vec a priaznivcov jednotlivých vecí v dome. V tomto prípade bola ako základňa použitá lavička z IKEA, ale môžete si ju vziať aj doma.
Čítajte Viac
Výzdoba

Očarujúci dekor na šaty: 20 štýlových nápadov

Výrez na zadnej strane a extra dekor vyzerajú výnimočne originálne a slávnostné. Len jeden detail, ako napríklad luky, čipky alebo korálky, môže zmeniť celý obraz a pridať k nemu korenie a jedinečnosť. Okrem toho rez na zadnej strane vyzerá oveľa zaujímavejšie ako klasický strih na hrudi.
Čítajte Viac
Výzdoba

Táto kreatíva. Zaujímavé kúpeľňové doplnky

Veci pre dom by mali byť nielen krásne, ale aj užitočné. Doplnky sú skvelým spôsobom, ako diverzifikovať interiér kúpeľne a zároveň vám pomocou užitočných detailov trochu zjednodušiť život. Krásne, kreatívne a originálne - to je to, ako môžete pomenovať 25 zaujímavých kúpeľňových doplnkov zozbieraných vo výbere nižšie.
Čítajte Viac