Kategórie Dizajn a architektúra

Dizajn a architektúra

Zaujímavý nápad: pôvodné budovy betónových rúr

Niektoré hotely sa spoliehajú na luxus a originalitu, iné na jednoduchosť a neobvyklý nápad. Majitelia inštitúcií uvedených nižšie zachránili a zorganizovali malý byt priamo vo vnútri betónových rúr. A niektorí sa ukázali celkom dobre. 1. Hotel TubaHotel v meste Tepolstan, Mexiko Robb Anderson, ktorý mal nápad postaviť hotel tohto typu, si v prvom rade stanovil za cieľ vážne znížiť náklady.
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

Keď maľujete na stenu touto zmesou, každý sa rozhodne, že je to vandalizmus. Ale o niekoľko dní neskôr nebude môcť zostať ľahostajný!

Vonkajšia stena nie je jednoduchá. Niekedy je ťažké nájsť inšpiráciu, aby sa staré šedé steny alebo steny starých tehál stali trochu priateľskejšími. Našli sme však jedinečný spôsob, ako vdýchnuť do vašich stien nový život ... doslova! Vyskúšajte si to vo svojej garáži alebo doma a potom sledujte, ako vaši susedia chodia do zelene s závistou ... Tu je to, čo potrebujete: Hrsť machu 2 šálky kefíru alebo obyčajného jogurtu ½ lyžičky cukru Cukrová voda alebo pivo (voliteľné) Mixér Brush Bucket Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je nájsť nejaké potom mech
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

Mrakodrap mesta. Neuveriteľné zábery výškového vzhľadu očami fotografa

Neoddeliteľnou súčasťou a vizitkou Hongkongu (Čína) sú mrakodrapy. Vďaka malému územiu a hustému obyvateľstvu krajiny sa na malej ploche stavia mnoho tisíc mrakodrapov, z ktorých jeden je úchvatný. Fotograf Peter Stewart (Peter Stewart) miluje fotografovanie veľkých miest, ale Hong Kong ho dobyl: viacpodlažné výškové budovy, siahajúce ďaleko do neba, tvorili správne geometrické tvary a na fotografiách vyzerajú úžasne!
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

Tieto ženy prekryli steny lepiacou páskou. Hneď ako skončili maľovanie, otvoril som prekvapene ústa!

Ležali ste v posteli a pozerali ste sa na stenu, pomysleli ste si niekedy, že by bolo príjemné ju ozdobiť a vylepšiť a osviežiť miestnosť? Máme pre vás skvelý nápad! Dve ženy z Austrálie prišli s prekvapivo jednoduchým trikom, aby ozdobili obytný priestor a premenili akýkoľvek povrch na umelecký predmet. Úver: Youtube | Dale Alcock Homes Budete potrebovať: Maskovacia páska (krep) alebo lepiacu pásku Farba na steny troch rôznych farieb
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

Raj doma alebo ako premeniť presklený balkón

Aj keď je plocha vášho balkóna niekoľko metrov štvorcových, je to dosť na to, aby sa prejavila kreativita a kreativita. Zasklený balkón sa môže premeniť na miesto na relaxáciu a čítanie vašich obľúbených kníh, pracovného úradu, knižnice a dokonca aj spálne. Jedáleň Ak sa vaša kuchyňa nerozlišuje podľa významných metrov štvorcových, môžete si zariadiť jedálenský kút priamo na balkóne.
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

10 kusov nábytku, ktorý vám ušetrí miesto

Nábytok je vytvorený pre naše pohodlie, ale niektoré položky prekonali všetko ostatné. Položky, ktoré sa zbierajú v tejto zbierke, sa stali neuveriteľne populárnymi medzi netizens. Všetko je v nich krásne: dizajn a funkčnosť. V jeho byte sa dá niečo ľahko stelesniť. Svetlý bufet v štýle retro Kombinácia prírodného dreva, z ktorého sú nohy vyrobené s preglejkou, je tajomstvom tohto nábytku.
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

Keď sa strom stane čarovným: jedinečná práca talentovaného dizajnéra

Филигранной может быть не только работа ювелира. чтобы убедиться в этом, достаточно взглянуть, на что способен  талантливый ирландский мебельный дизайнер joseph walsh, создающий в своей студии необычные деревянные изделия. этому мастеру удалось невозможное: он заставил дерево плавно перетекать из одной формы в другую.
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

Vytvorenie dokonalého pohodlia je jednoduché. 20+ nápadov inteligentnej techniky ombre

Ombre už dlho získal srdcia nielen kaderníkov a couturiers, ale aj architektov a interiérových dizajnérov. Plynulé farebné prechody fascinujú, vytvárajú harmóniu a pohodlie v dome, ako aj výrazne zlepšujú interiér. Dnes môžete vidieť textílie a nábytok, zdobený ombre technikou - hladký alebo zámerne ostrý gradient farieb, od najjasnejšieho odtieňa po bohatý a tmavý.
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

Škandinávske šťastie: ako stráviť zimu v štýle Hugge

Slovo Hugge v dánčine znamená „pohodlie“ alebo osobitnú formu jednoty a integrity. Miestnosť navrhnutá v štýle Hugge by mala vytvoriť pocit pokoja, pohodlia a bezpečnosti. Hughge sa nepovažuje za toľko dizajnérskeho smeru ako životný štýl, a nasledovať ho, nasledovať niekoľko jednoduchých pravidiel: Pravidlo 1: teple obliecť Vyberte si pohodlné domáce oblečenie a interiérové ​​predmety.
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

Unikátne nápady na dizajn Tom Moberg, ktoré vyzdobia váš domov

Tom Moberg je slávny krajinský sochár z Texasu, ktorý využíva jedinečný prístup a prostredie na vytvorenie reliéfnej plastiky, ktorá premení akýkoľvek, dokonca aj najnudnejší interiér na skutočné umelecké dielo a rozprávku. Každá jeho socha je svojho druhu. Podľa Toma, aby vytvoril svoje majstrovské diela, potrebuje len vstúpiť do prázdnej miestnosti a cítiť svoju atmosféru.
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

Správna stolica môže aspoň prekvapiť a nanajvýš sa stať hlavným zameraním interiéru.

Ak si stále myslíte, že stolica je banálny a nudný kus nábytku, ktorý je len v úrade práce, pozrite sa na tieto fotografie. Návrhári boli schopní vytvoriť niečo naozaj neuveriteľné! Takéto stoličky sa stanú skutočnou výzdobou miestnosti a ľahko nahradia stoličky a niekedy aj mäkké stoličky. Niektoré nápady sa jednoducho implementujú na vlastnú päsť.
Čítajte Viac
Dizajn a architektúra

Falošné sklo - veľkolepý dekoratívny prvok, ktorý môže zlomiť priestor

Ak chcete rozšíriť priestor návrhári často používajú falošné okná. To je viac ako obvyklé tapety alebo nástenné maľby. Rozšírenie rovnakého priestoru by bolo lepšie s falošným podsvietením. Dizajn, ako aj umiestnenie, môžu byť rôzne. Pôvabné malé okná v stene, obrovské panoramatické okná, schopnosť vidieť oblohu nad hlavou - to sú efekty, ktoré možno dosiahnuť pomocou imitačných okien.
Čítajte Viac