Kategórie Móda

Móda

Útulné nadrozmerné: módny obraz studenej jesene

Zima je hneď za rohom, čo znamená, že je čas, aby si teplý, útulný sveter. Táto sezóna je na vrchole zámorskej módy. Niekedy tieto veci vyzerajú, akoby ste ich vzali z šatníka niekoho iného, ​​ale v skutočnosti je to v určitom krajčírstve. Veci dozorov, napriek vážnej objem, niekedy aj masívnosť, aby obrázok elegantný a ženský.
Čítajte Viac
Móda

Farebné smutné pracovné dni. Srsť so svetlým dekorom

Výšivka je skvelý spôsob, ako ozdobiť svoje obľúbené oblečenie. Nie je to tak dávno, čo bolo možné prezentovať ho len na ľahkých letných šatách a dnes návrhár ponúka vyšívané teplé jesenné kabáty. Najskromnejšie ženy módy môžu začať s malým vzorom, a plne vyšívané modely sú jasné a odvážne. Môžete si kúpiť ready-made designer kabát, alebo ozdobte položku z vášho šatníka.
Čítajte Viac
Móda

Franken-šaty: nečakané, odvážne, kreatívne

Stále viac a viac obratov získava relatívne nový módny trend - franken-šaty. Prekvapivo, modely kombinovať nekompatibilné, natoľko, že výsledkom sú štýlové, holistické veci. Asymetria, miešanie farieb a látok so zámerne odlišnými textúrami - všetko je v medzere. Deconstruction, vrstvenie, colorblocking dohromady a samostatne sú neoddeliteľnou súčasťou módne luky.
Čítajte Viac
Móda

Zapnutá kradla - štýlový doplnok, ktorý dodáva teplo

Kradlo, doplnené gombíkmi, nielenže vyzerá elegantne, ale aj lepšie. Prítomnosť upevňovacieho prvku poskytuje spoľahlivejšiu fixáciu, ktorá je zároveň sebestačným prvkom dekoru. Lopatky so zapínaním môžu byť veľmi odlišné. Husté, podobné plástom, pletené, prelamované a dokonca hodvábne, sú ľahko modelovateľné.
Čítajte Viac
Móda

5 typov dámskych plášťov: vyberte si hlavný prvok jesenného šatníka

Existuje minimálne 5 klasických typov kabátov, na ktoré by ste sa mali pozrieť bližšie, než príde skutočná jesenná prechladnutie. Každá z náterov pochádza zo vzdialených 1850-1900, ale samozrejme, v našej dobe prešiel klasický strih určitými zmenami. Poďme sa pohnúť pred storočím a pol a uvidíme, ako sa zmenila móda, ktorá nám dnes ponúka obrovský výber kabátov, a tiež si vyberieme možnosť podľa vašej chuti na túto jeseň.
Čítajte Viac
Móda

Štýlový kabát v klietke. Obrázky pre skutočné módy

Kabát v klietke - oblečenie pre tých, ktorí sa neboja upozorniť na seba. Táto jasná vec umožní zdôrazniť individualitu jej hostesky a sústredí sa na prednosti postavy. Klietku je možné jednoducho kombinovať s umelou kožušinou alebo doplniť svetlým doplnkom. V novej sezóne budú relevantné aj nízkoprofilové modely a farby najjasnejších farieb.
Čítajte Viac
Móda

Jesenná dokonalosť: krásne kabáty na jeseň. Modely a schémy

Tento jeseň, návrhári ponúkajú nosiť pletené predmety v každom dizajne. Našťastie pre needlewomen veľa z navrhovaných ľahko opakovať. Tu je niekoľko modelov kabátov, ktoré vám pomôžu vyzerať jednoducho úžasne! Srsť hustého pletenia Model je určený pre 44-46 veľkostí, pre pletenie je lepšie si vziať vlnu s akrylom.
Čítajte Viac
Móda

Kabát bez rukávov. Niektoré užitočné tipy

Prototyp čiapky, ktorý sa stal skutočným trendom sezóny, možno považovať za plášte stredovekých rytierov. Vymysleli špeciálny typ mysu so štrbinou na ruky. Druhý výrazný vzhľad čiapok nastal na začiatku devätnásteho storočia, keď srsť bola známou súčasťou mužského obleku. Dnes, plásty ponúkajú nosiť dámy všetkých vekových kategórií, v kombinácii s oblečením rôznych štýlov.
Čítajte Viac
Móda

Taška - ideálna pre obchodnú ženu

Podnikový obrázok vyžaduje zodpovedajúce príslušenstvo. Dbajte na obal vrecka. Vďaka svojej prehľadnej siluete sa zmestí takmer do akéhokoľvek oblečenia. V takomto vrecku sa zmestia všetky potrebné dokumenty a pomôcky. Plochá taška nepreťaží váš obraz, napriek svojej impozantnej veľkosti. Prísne línie umožňujú používať jasné farby, nezvyčajné textúry a skôr masívne kovanie.
Čítajte Viac
Móda

Neobvyklé šatky "Vivien" a "Brioche". 25 fascinujúcich nápadov

Šály "Vivien" je už dávno známa ženám - je to veľmi romantická vec s hladkými a jemnými vlnami okolo okrajov. Takýto šál sa ľahko háčkuje a výsledný model bude jedinečný a mimoriadne krásny. Takýto ľahký šál pomôže vytvoriť zaujímavý vzhľad a dodá mu jemnosť a ženskosť: Ďalší typ šatky, nemenej obľúbený a originálny, je model spojený s technikou „Brioche“.
Čítajte Viac
Móda

Šatka s ušami: 15 očarujúcich nápadov na jeseň-zima

Očarujúce šatka-LIC, ktorá je tak dôležitá na jeseň, môže byť ešte krásnejšia a originálnejšia, ak k nej pridáte pár zvieracích uší. Taká šatka s ušami to jednoducho nemá rád! Svetlé, nezvyčajné a veľmi krásne, snood s ušami nosí nielen školáčky - dnes je to sebestačný prvok šatníka, módne a jednoducho očarujúce.
Čítajte Viac
Móda

Bezchybná chuť: šaty, ktoré možno nazvať dokonalými

Šaty sú viac ako len oblečenie. To je práve to, čo vyžaduje minimálne dodatky a je to dokonalé oblečenie samo o sebe. Vyberte si vhodnú dĺžku a štýl a používajte ho v akejkoľvek situácii: od priateľskej párty až po svetskú recepciu. Tu je niekoľko modelov, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky módy: Neha a elegancia čipky plátno Bezúhonnosť lakonických siluety Dynamika asymetrického strihu Jasné akcenty pre špeciálnu náladu
Čítajte Viac
Móda

Pančuchy s efektom ombre: módne nápady a obrázky

Módny efekt ombre (ombre) sa používa nielen pri farbení vlasov. Hladký prechod jednej farby na druhú je v odevoch pomerne široko používaný. Ako originálne a svetlé vyzerá na farebných pančuchách! Gradientové pančuchy sú sebestačné - diverzifikujú takmer akýkoľvek obraz a účinne ho dopĺňajú.
Čítajte Viac
Móda

Očarujúce kvetinové výtlačky na dámskom oblečení

Kvetinová tlač bola jedným z trendov v nadchádzajúcom roku 2018 a po mnohých mesiacoch sa nezastavuje a je stále obľúbená u dizajnérov a módy. A existuje niekoľko dôvodov: kvety vyzerajú elegantne a farebne, môžu skrášliť aj tie najnáročnejšie obrazy a výrazne ich diverzifikovať.
Čítajte Viac
Móda

Skladaná sukňa - perfektný oblek na jeseň

Celé leto sa dievčatá zbláznili o skladaných sukniach a niet divu. Tento strih ide takmer na akúkoľvek postavu, kreslí siluetu a zapadá do obrazov rôznych štýlov. Skladané fit mladé dievčatá a módne ženy vo veku. Na dlani nad kolenom (ešte nie mini) je možné uvažovať o vhodnej dĺžke plisse a tiež mierne nad kotníkom (alternatíva k dĺžke maxi, ktorá nie je veľmi príjemná v daždivom počasí).
Čítajte Viac
Móda

Priamo z rozprávky: luxusné klobúky ukrajinského majstra

Je ťažké určiť jeden smer, v ktorom pracuje ukrajinský majster Ira Pidlipska (PIDLIPSKA) - to je floristika, dizajn a šperky. S vlastnými rukami, remeselník vytvára neuveriteľné, naozaj rozprávkové pokrývky hlavy, ktorá je dych berúca. Iryna raz stanovila výzvu - nájsť si vlastný podnik - a kúsok po kúsku, pri pohľade na rôzne majstrovské kurzy, snažiac sa v umení, prišla k vytvoreniu klobúkov, ktoré sú už na Ukrajine rozpoznateľné.
Čítajte Viac
Móda

Voľné nohavice buggy (baggy): 30+ štýlové nápady

Buggy nohavice - voľné, mierne vrecovité, široké nohavice, ktoré ženy dlho milovali. Dajú sa nosiť ďaleko len pre športový vzhľad: dnes je kočík nosený s klasickou košeľou a bundou, jednoduchým voľným tričkom, vybavenou blúzkou, jednofarebným topom, širokým sveterom a mnohými ďalšími vecami.
Čítajte Viac
Móda

Samostatné džínsové šperky. Vyzerá štýlovo a elegantne

Akonáhle vystúpil na módny Olympus, denim sa nezastaví. Denim oblečenie sa mení vzhľad, ale vždy zostáva v trende. Žiadna výnimka a doplnky so šperkami. Samonosné náramky, náhrdelníky, brošne, náušnice, prívesky vyzerajú štýlovo a elegantne. Z väčšej časti to nie je továrenský spotrebný tovar, ale ručná práca kvalifikovaných remeselníkov, ktorí sú nadšení z umenia prepracovania.
Čítajte Viac
Móda

Členkové topánky: pohodlné, štýlové a vkusné

Mimosezóna a teplá zima - to je čas, kedy sa topánka stane skutočným nálezom. Tieto topánky sú praktické a pohodlné. Špeciálne kúzlo členkových topánok spočíva v tom, že vyzerajú štýlovo a elegantne a sú vhodné pre rôzne druhy oblečenia. Kotníkové topánky - štýlová obuv pre každý deň, pri výbere členkových topánok je potrebné najprv rozhodnúť o štýle.
Čítajte Viac