Kategórie Pre dovolenku

Pre dovolenku

Ako nafúknuť lietajúce balóny bez hélia doma: zdobenie miestnosti pre dovolenku!

Snívate o ozdobení domu pre dovolenku s lietajúcimi balónikmi? Do-it-yourself neponúka kúpu drahého balónika hélia. Pôjdeme iným spôsobom! Ako nafúknuť lietajúcu loptu Bude to obzvlášť zaujímavé pre deti zúčastniť sa na tejto záležitosti, tak odvážne pripojiť k procesu! Nezabudnite tesne pred začiatkom skúseností dať na ne zásteru a gumové rukavice: všetky komponenty sú jednoduché, ale nikto nezrušil bezpečnostnú techniku!
Čítajte Viac
Pre dovolenku

Neuveriteľne krásne vlasy s jednoduchou ceruzkou

Každá matka a každá dievčina ocenia tento účes! Napriek neuveriteľnej jednoduchosti vyzerá veľmi elegantne a elegantne. Všetko, čo potrebujete, je japonský prútik pre účes, ktorý však môže byť nahradený obyčajnou ceruzkou. Kravatu vysoký chvost a miesto drevenú palicu nad ním, lepenie medzi vlasy.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

Vianočný stromček s tajomstvom - nadýchaná krása bez dodatočných nákladov

V predvečer Nového roka a vianočných sviatkov sa objavuje problém nájsť vianočný stromček. Myšlienka nahradiť lesnú krásu načechraným smrekom zo supermarketu je atraktívna, ale dosť drahá. Okrem toho budete v budúcnosti musieť hľadať aj miesto na uloženie. Existuje alternatíva rozpočtu. Môžete zostaviť kompaktný načechraný rybie kosti z improvizovaných prostriedkov.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

25 skvelých nápadov novoročné slané cesto remesiel

Kto z nás ako dieťa nevyrezával remeslá zo soľného cesta? Ide o fascinujúcu, rozvíjajúcu sa a tvorivú aktivitu, ktorú deti bezpochyby veľmi milujú. Zvlášť keď sa pripravujú slané cesto na ich obľúbenú dovolenku - Nový rok! Príprava soľného cesta je veľmi jednoduchá: na 1 šálku soli si vezmite 2 šálky múky a 3/4 šálky vody.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

Super novoročný chlieb! Hlavná vec nie je ľutovať

Skutočný rozruch na dovolenkovom stole bude produkovať novoročný chlieb v podobe Santa Clausa alebo Santa Clausa. Originálne a chutné, nezostane bez pozornosti. Nielen deti, ale aj dospelí budú chcieť zoškrabať kus. To je prípad, keď vzhľad je všetko. Mimochodom, chuťové vlastnosti novoročné zázrak chleba bude tiež na vrchole.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

Dizajnová guľa kužeľov - zimná výzdoba pochádza z rozprávky

Originálne a sebestačné vyzerá ako obrovská elegantná lopta, zložená z kužeľov, smrekových vetvičiek a vianočných pozlátko. Veľkolepé dekorácie možno použiť rôznymi spôsobmi. Zavesené zo stropu, nahradí hudbu vetra, na predných dverách bude šľahač. Nahraďte toto remeslo môže a novoročné kytice. Ak chcete vytvoriť novoročné dekoratívne gule, budete potrebovať: penu gule; lepiaca pištoľ; hŕstka kužeľov; Ozdobné pásky; niekoľko smrekových vetvičiek; vetvičky so suchými plodmi alebo imitácia korálkov a drôtov.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

20 úžasných účesov, ktoré dokonale dopĺňajú novoročný obraz

Všetky neštandardné priťahuje a spôsobuje prekvapenie. Vedeli ste, že do Nového roka môžete nielen urobiť dovolenku manikúru alebo vybrať správne oblečenie, ale tiež vytvoriť nádherný účes, ktorý dokonale doplní novoročné vzhľad? Nižšie uvedené účesy sú tak jedinečné a nezvyčajné, že žena, ktorá si vybrala jeden z nich, ani nepotrebuje novoročné oblečenie - netriviálny účes bude dosť dosť.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

Ozdobte svoj prázdninový stôl s krásne zloženými obrúsky. Niekoľko jednoduchých spôsobov

Slávnostný stôl by mal byť nielen chutný, ale aj krásny, mal by potešiť oko a spôsobiť pocit osláv. Samozrejme, krásne zložené obrúsky vám v tejto veci pomôžu! Toto je obzvlášť populárna časť etikety, ktorú používa mnoho ľudí. To nevyžaduje žiadne špecifické materiály: všetko, čo potrebujete, je obrúsky a krok-za-krokom majstrovské kurzy, ako ich krásne.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

10 spôsobov, ako vytvoriť svoj vlastný vianočný stromček. Vyberte si podľa chuti

Kto povedal, že lesná krása musí byť hmatateľná? Neprítomnosť pobočiek neznamená, že v dome nebude žiadny vianočný stromček. Kreatívne riešenia, ktoré môžu vytvoriť sviatočnú atmosféru atmosféry. Nie je ťažké vybrať si vhodnú možnosť pre seba, najmä ak zvážite rôzne zaujímavé nápady. Malý kúsok záhrady alebo siete proti komárom zavesené na strope s rybárskym vlasom pripojeným k nemu môže urobiť skutočný pocit.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

20+ nápadov, ako urobiť vianočné škrty. Jednoduché a krásne

Dokonca aj najjednoduchšie jedlo môže byť nezvyčajne slávnostné, ak je pôvodne navrhnutý a slúžil. Krásne krájané a rozložené výrobky nielen zlepšia chuť k jedlu s ich vzhľadom, ale tiež zdobia stôl na Silvestra. Okrem toho si môžete dať vianočný stromček nielen v obývacej izbe, ale aj na dovolenkový stôl, znásobiť rozprávkovú a čarovnú atmosféru v dome!
Čítajte Viac
Pre dovolenku

Novoročné papier dekor: vždy k dispozícii a originálne

Papier je všestranný materiál na vytvorenie novoročného dekoru. Farebné a monofónne, fóliované a zamatové, lesklé a matné, bežne sa používajú na lopty, girlandy, snehové vločky, darčekové balenia, iné druhy remesiel. Rozpočtové náklady sprístupňujú materiál verejnosti a majú možnosť improvizovať a modelovať dušu nielen pre mladých talentov, ale aj pre profesionálnych dizajnérov.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

Narodenie papierového anjela. Vytvorte si nový rok náladu sami

Všestranní anjeli sú výbornou voľbou pre novoročné a vianočné dekorácie. Môžete ich vidieť na korunách stromov, v kyticiach alebo girlandách. Okrídlení umelci túžby dokonale zapadajú do interiéru, čím sa atmosféra stáva slávnejšou. V predvečer sviatkov môžete vždy nájsť anjelov na predaj, ale je oveľa zaujímavejšie, aby sa sami.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

Nevesty v Japonsku premieňajú kimoná na úžasné svadobné šaty

Japonská spoločnosť je skvelým príkladom kombinácie starých tradícií a nových trendov. Všetko, čo je národné, je veľmi rešpektované, ale obyvatelia krajiny vychádzajúceho slnka neboli zvyknutí vzdať sa módnych trendov. Zaujímavá symbióza východných tradícií a západnej kultúry vyvolala zvedavý jav. Mladé dievčatá odmietajú tradičné národné šaty, preferujúc európsky strih.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

Skvelé nápady, ako zabaliť darček v priebehu niekoľkých minút

Darčekové balenie je dôležitou súčasťou prípravy na sviatky. Aj keď je dar jednoduchý, dá sa urobiť oveľa zaujímavejším pomocou originálneho obalu. Šesť nápadov nižšie ukáže, ako môžete krásne zabaliť fľašu šampanského, štvorcový box, ako krásne je dať peniaze, atď. Môžete sledovať detailný proces darčekového balenia vo videu pod obrázkami.
Čítajte Viac
Pre dovolenku

Topenie v ústach krémové sušienky s orechmi na novoročný stôl

Delikátna, krémovo-orechová, topiaca sa v ústach a veľmi krásna - to je to, ako môžete stručne charakterizovať tento cookie. Perfektne zapadá do novoročného dovolenkového stola a rozhodne nie je horšia ako sklad sladkostí! Vyskúšajte to a varíte servírovanie takýchto krémových cookies s orechmi. V prípade krémových orechov pripravte nasledujúce produkty: maslo - 225 g; smotanový syr (napríklad mascarpone, Philadelphia) - 225 g; cukor - 200 g; vrece vanilínu; štipka soli; múka - 320 g; orechy (vlašské orechy, pekanové orechy, mandle atď.)
Čítajte Viac