Kategórie Pre Dom a Chaty

Nízke náklady na prepracovanie nábytku
Pre Dom a Chaty

Nízke náklady na prepracovanie nábytku

Máte veľkú rekonštrukciu vo vašom dome alebo len chcete aktualizovať nábytok? Neponáhľajte sa zahodiť to, čo považujete za staré a bezcenné. Po obsluhovaní stolov, skríň, komôr, postelí s kreatívnym prístupom je možné prestavať na potrebné a funkčné zariadenie. Z tých istých dôvodov sa nezbavujte starých rámov, dverí a iných drevených konštrukcií.

Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

V schopných rukách a pahýľ môže kvitnúť. Zaujímavé myšlienky transformácie

V schopných rukách a pahýľ môže kvitnúť. V skutočnosti, veľa zaujímavých vecí možno urobiť z snags a pne. Tento originálny dekor je schopný ozdobiť stránku nečakaným a úspešným spôsobom. Tu je len niekoľko nápadov na transformáciu kagag a pne na mieste. Na tieto majstrovské diela sa naozaj pozeráte a nikdy neprestávate obdivovať zručnosti talentovaných ľudí!
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Penny fondy, ktoré pomôžu vybieliť veci bez použitia chémie obchodov

Domáce bielidlo porazí obchod nedostatok chémie v zložení. Sme však zvyknutí na to, že zásoby zásobujú, aj keď obsahujú chémiu, ale vyrovnávajú sa so škvrnami lepšie ako „ľudové“ skladby. Napriek tomu existuje niekoľko osvedčených prostriedkov, ktoré vykazujú vynikajúce výsledky a vyrovnávajú sa so žltými a mastnými škvrnami nielen horšie, a niekedy aj lepšie shop chémia.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

14 zaujímavých, krásnych a užitočných vecí, ktoré môžete urobiť na chate

Ak sa vám zdá, že v dedine alebo v vidieckom dome je „absolútne nič na práci“, potom to nie je pravda. Tam si môžete zariadiť takú zábavu, o ktorej ste nikdy nesnívali! Každé leto sa obyvatelia našich miest zhromažďujú v kŕdľoch a opúšťajú hniezda. Niektorí sa presťahujú do vzdialených stredísk, iní do prarodičov v dedine, a iní sa usadzujú v tesnej blízkosti prímestských dách.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Jednoduchý liek, ktorý jemne bieli aj umyté oblečenie.

Ukazuje sa, že aspirín sa už dlho používa nielen na svoj účel, na zmiernenie bolesti hlavy. Aspirín je lacným a účinným prostriedkom na bielenie odevov, ktoré môžu súťažiť s chemickými bieliacimi prípravkami z hľadiska účinnosti. Jemne bieli aj umyté oblečenie, bez poškodenia tkanín, a tiež zvláda odolné škvrny.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Ak chcete oživiť rastliny je jednoduché - hlavná vec je vedieť, ako to urobiť!

Keď vnútorné kvety náhle prestať vyzerať dobre-upravený, a možno dokonca začať klesať listy, je čas postarať sa o kŕmenie. Skvelý spôsob, ako rýchlo obnoviť rastliny existuje. Všetko, čo potrebujete, je zásobiť sa banánom. Top dressing z neho porovnať resuscitáciu, a to všetko preto, že banán obsahuje komplex všetkých stopových prvkov potrebných pre rastliny.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Ani si nemyslím, že hádzať zátky vína! Budete potešení tým, čo sa z nich dá urobiť.

Ste milovník vína? Takže máte vždy niekoľko uzáverov. Nemali by ste ich hádzať preč, pretože z nich môžete pre svoj domov urobiť veľmi originálne a užitočné veci. Korkové zátky sú takmer univerzálnou vecou, ​​ktorú možno ľahko aplikovať vo vašej domácnosti. Nižšie je uvedených 15 kreatívnych nápadov na produkty z tohto nekomplikovaného materiálu.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Jednoduchý spôsob, ako odstrániť drobné škrabance na okuliaroch bez výmeny šošoviek.

Ak sú okuliare súčasťou vášho každodenného života, potom, ako nikto iný, neviete, aké nepríjemné sú malé škrabance na šošovkách, ktoré jednoducho narúšajú videnie. A hoci náhrada šošoviek je v tejto situácii najlepšou cestou, nemôžeme si vždy dovoliť meniť ich tak často, ako by sme chceli. Na záchranu sa potom dostanú záchranné metódy na odstránenie drobných škrabancov a jeden z nich bude opísaný nižšie.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Jednoduché spôsoby, ako sa zbaviť škodcov v črepníkoch

Zelený kút v byte dokonale osviežuje interiér a zlepšuje mikroklímu v miestnosti. Bohužiaľ, aby „domáca záhrada“ rástla a prosperovala, je potrebné zbaviť sa pôdy parazitov a možných infekcií. Spracovanie by malo byť podrobené pôde zo záhrady a špecializovaným zmesiam zakúpeným v obchode. Použite jeden z najjednoduchších spôsobov, ako dezinfikovať pôdu, ktorá zachová jej prospešné vlastnosti.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Tieto rastliny sú kyslíkové bomby! Tu je 6 najlepších rastlín, ktoré by ste mali mať vo vašej domácnosti

Zdobenie nášho domu, nákup nábytku a dekoratívnych prvkov, zvyčajne si nemyslíme, že kvalita vzduchu v našom dome sa nesmie meniť k lepšiemu. Všetko kvôli rôznym látkam, ktoré sú schopné prideliť naše nové oblečenie. Elektrické spotrebiče, laminát, linoleum a dokonca aj obyčajné papierové obrúsky môžu obsahovať stopy formaldehydu v kontakte so vzduchom v našom dome.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Rowan - záchranca zberu: zbavenie sa plesne v pivnici

Začiatok jesene je čas pripraviť pivnicu na položenie novej plodiny. Vždy chcete, aby vaše zásoby boli udržiavané čo najlepšie. V tomto prípade nie je vždy dosiahnutý ideál. V pivnici podľa označenia by malo byť chladné, a tam, kde chlad je veľká šanca na vlhkosť a pleseň. Existuje mnoho spôsobov, ako sa zbaviť takéhoto nešťastia, počnúc od bielenia a dokončovania s kontrolou síry fumigáciou.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Tieto spôsoby čistenia kanalizácie budú bez piestu.

Tvárou v tvár takýmto nepríjemnostiam, ako je upchaté WC, môže človek doslova padnúť do strnulosti. Nepríjemný zápach a vzhľad neumožňujú sústrediť sa a zamyslieť sa nad riešením problému. Situácia môže byť oveľa komplikovanejšia, ak v dome nie je piest. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako pomôcť v ťažkej situácii.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Budete prekvapení, ako inak môžete použiť penu na holenie

Ako sa ukázalo, pena na holenie je veľmi užitočná vec v každodennom živote. S ním môžete koberec vyčistiť, opraviť vrzavé dvere a zmierniť bolesť pri spálení slnkom. Pozrime sa podrobnejšie, ako inak môže byť pena na holenie užitočná v každodennom živote. Vyčistite zrkadlo do kúpeľne, po každom sprchovaní je zrkadlo zakryté škvrnami.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Drahá epoxidová živica a drevená stolica

Túto stoličku možno nazvať designer! Má veľmi originálne sedadlo - je vyrobená z farebného transparentného epoxidu a kusov konárov. Nohy stoličky sú tri pevné, stabilné, sušené konáre rovnakej hrúbky. Ak chcete takú stoličku nie je ťažké, ak budete mať nástroje vo vašej garáži a milujete vytvárať veci pre dom vlastnými rukami.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Sveter sa zmení na chladné ležadlo pre domáce zviera.

Ležadlá pre psov a mačky v obchodoch nie sú lacné. Je pozoruhodné, že vlastnými rukami môžete urobiť niečo horšie a ešte lepšie nakupovať. Domáce zviera, rodinný maznáčik určite ocení takýto darček! Pre ležadlo, ktoré potrebujete: starý sveter; 1-2 vankúše alebo výplň (syntetický zimník, sintepukh); Svetre na farbenie priadze; hrubá ihla; nožnice.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

10 jednoduchých trikov s vŕtačkou a skrutkovačom, ktoré uľahčujú život

Viete, ako môžete použiť vŕtačku a skrutkovač na iný účel, než je určený? Ukazuje sa, že existuje mnoho trikov s týmito nástrojmi, ktoré výrazne uľahčia život. Jednoduchý a brilantný zároveň! Drôt je možné rýchlo otáčať, ostriť nože v dome, z dvoch fliaš vyrobiť „zberač prachu“, vytvoriť otvory v páse, odlepiť jablko a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny a nakresliť párny kruh. lepiaci papier počas práce
Čítajte Viac