Kategórie Pre Dom a Chaty

8 osvedčených spôsobov, ako odstrániť škrabance na nábytku
Pre Dom a Chaty

8 osvedčených spôsobov, ako odstrániť škrabance na nábytku

Drevený nábytok je vždy v dopyte. Bohužiaľ, starostlivosť o ňu nie je taká jednoduchá, ako by sme chceli. Nikto nie je imunný voči poškriabaniu na drevenom povrchu. A ak je poškodenie, potom sa ich musíte zbaviť. Nie je nutné kupovať drahé finančné prostriedky, bez nich môžete robiť. Existuje niekoľko účinných a zároveň rozpočtových spôsobov, ako sa zbaviť nedostatkov na drevenom povrchu.

Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Jednoduchý box na skladovanie zeleniny

V čase jesenného zberu vyvstáva otázka, ako zeleninu uchovávať lepšie a dlhšie. Prvou podmienkou je dobré vetranie, druhým je ľahký prístup. Je dôležité, aby náklady na skladovanie nezanechali dieru v rodinnom rozpočte. Riešenie tohto problému s tromi podmienkami bolo nájdené Jack všetkých obchodov! Krok 1: príprava materiálov a nástrojov Drevené palety sa už dlho stali obľúbeným materiálom mnohých remeselníkov: sú lacné a ľahko dostupné.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Nenáročný a krásny: TOP z najviac odolných izbových rastlín

Tam sú medzi rastlinami, ktoré môžu byť bezpečne nazýva "nie je zabitý." Nemajú strach zo sucha, nedostatku vrchného obväzu alebo dostatočného množstva svetla, predstihnú príležitostné nadmerné zalievanie alebo prítomnosť prachu. Vo všeobecnosti je radosť sa o ne starať. Jade alebo krasula Kolsky, populárne známy ako peniaze strom má rezervu vlhkosti vnútri listov.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Stačí vidieť, čo sa dá urobiť zo starých pneumatík. Len úžasné

Mnohí motoristi majú malý sklad so starými pneumatikami. Je škoda vyhodiť pneumatiky a už ich nemôžete jazdiť. Existuje cesta von: aj zo starých pneumatík môžete vytvoriť niečo originálne a zaujímavé! Pozrime sa na 14 takýchto myšlienok. Originálne miesto na oddych na čerstvom vzduchu Dekor pre domácnosť a záhradu Vonkajšie posedenie Nekĺzavé schody Detský kútik Detský kútik Protišmykové a hrubé podrážky Stôl na kolieskach Miesto odpočinku Pracovný kútik Originálne schodisko do domu Detské ihrisko Záhradná výzdoba Zaujímavé detské hojdačky Originálne umývadlo
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Očarujúca krása zrkadlového povrchu. Neobvyklý bazén na mieste

Túžba mať súkromný bazén na mieste je uskutočniteľná. Osobne vytvorený vodný objekt sa stane vhodnou alternatívou k zakúpeným rámovým konštrukciám. Špeciálne kúzlo tohto bazéna je, že si môžete vybrať tvar, veľkosť a povrchovú úpravu sami. Tento prístup umožňuje nielen vybaviť lokalitu v plnom súlade s chuťovými preferenciami, ale aj znížiť náklady na výstavbu.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Z dohľadu: praktické nápady ako skryť každodenné predmety

Ako často sa drôty, žehliace dosky, domáce spotrebiče rušia, jednoducho zaberajú miesto v byte? Ak sa vám páči dokonalá objednávka domu a chceli by ste odstrániť každodenné predmety z zvedavých očí, odporúčame vám pozrieť sa na 17 životných hackingových géniov, ktoré sú geniálne v ich jednoduchosti. Trochu fantázie a žiadne mágie!
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Kde skryť veci, ak už nie je miesto pre inú skriňu: 22 vynikajúcich fotografických príkladov

Ak je váš šatník už preťažený vecami a nechcete si kúpiť nový kus nábytku, odporúčame vám venovať pozornosť týmto zaujímavým nápadom na ukladanie. Verte mi, pre váš šatník je v dome ešte veľa nevyužitých miest! Kompaktné police na topánky a nielen regál na ... džínsy Dizajn pre chodbu Otvorený sklad mini políc Mini skrinka (stena) Palety v posteli Mobilná otvorená skriňa
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Vonné izbové rastliny: vynikajúci komfort vášho domova

Vôňa domu sa skladá z veľkého množstva chutí. Medzi jeho zložkami a rôznymi druhmi kvetov patrí jemný zápach, ktorý je vhodnou alternatívou osviežovačov vzduchu a interiéru. Pri výbere vonných izbových rastlín je dôležité, aby ste to nepreháňali. Ťažké pachy alebo nadmerná ponuka korenia nie sú najlepšie na vytvorenie pohodlia domova.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Ušľachtilý vavrín na parapete: ako pestovať doma?

Ak v dome žije krov alebo vavrínový strom, znamená to, že čerstvý vavrín je vždy prítomný v potrave rodiny. Je možné hovoriť o výhodách bobkových listov na dlhú dobu, ale jedna vec je jasná: čerstvá, sú oveľa zdravšie a chutnejšie ako sušené. A čo korenistá, delikátna a svieža vôňa pochádza z vavrínového ušľachtilého!
Čítajte Viac