Kategórie Pre Dom a Chaty

Čas zbierať kamene: nápady na zdobenie záhradného pozemku
Pre Dom a Chaty

Čas zbierať kamene: nápady na zdobenie záhradného pozemku

Záhradné sochy a dekoratívne cesty sú vhodné na každom mieste. Ak si výsadba vyžaduje nepretržitú starostlivosť, záhradný dekor možno urobiť raz a na mnoho rokov. Umiestnite zaujímavé postavy alebo abstraktné kompozície medzi kvetinové záhony, vďaka nim bude spiknutie hrať v úplne inom svetle. Použite obyčajný drvený kameň alebo morské kamienky, veľké kamene alebo drobky - všetko môže byť použité.

Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Objednať v dome. Inšpirujúce fotografie pred a po dôkladnom čistení

Tam je názor, že tým, že prinesie poriadok do domu, môžete priniesť poriadok do svojho života. Ľudia, ktorí si tieto fotky sa rozhodli pre veľké upratovanie a nestratili! Neboli len uprataní, ale vytvorili nový systém, ktorý zachová stanovený poriadok a ich príklad je inšpirujúci. Vŕtanie špajze sa zmenilo na pekne vyzerajúce miesto, použitie povrchov na maximum, multifunkčné pracovisko, skladovací systém v garáži, skladovací systém oblečenia, kuchynské výrobky sú v poriadku. Skladovanie záhradného náradia Ďalší príbeh o pohodlnom umývaní ... Polica s náradím Malé závesné police, ktoré musia byť správne použité Používať toto kritérium!
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Cool spôsoby, ako prepracovať nežiaduce tričko, ležiace v skrini

Ak máte tričko v skrini, ktoré nikto nenosí, potom ho môžete premeniť na „novú“ a užitočnú vec pre domácnosť a členov rodiny. Nápady môžu byť pridané, podľa vášho želania, s dekorom vo forme výšivky, korálky, atď, a odporúčame, aby sa základ myšlienky z troch možností nižšie. Vankúš na vankúš (dekoratívny) bez šitia Ide o najjednoduchší spôsob, ako si pretvoriť zbytočné tričko.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Debris zblízka: čo by sa nemalo posielať do šrotu

Stanovený názor na to, čo presne treba poslať do koša, môže byť chybný. Dôkazom toho - prospešné vlastnosti niektorých vecí, a dokonca aj odpad z potravín, ktoré sme všetci zvykli hádzať. Medzitým je medzi odpisom v nevyžiadanej koši, ktorý môže prísť vhod. Tu sú niektoré tipy pre domácnosť, ktoré vás napadnú skôr, ako otvoríte veko koša.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Módny stôl z koša. 15 očarujúcich nápadov

Skutoční majstri sú schopní vidieť veľký potenciál v jednoduchých veciach a robiť neuveriteľné veci pre domácnosť vlastnými rukami. Napríklad v bežnom, lacnom koši na odpadky alebo koši na prádlo môžete vidieť módny miniatúrny stôl, ktorý nielenže zdobí interiér, ale je aj jeho praktickou časťou, pretože do neho môžete ukladať veci.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Dole s štvorcami: nové nápady na deky, ktoré sa ľahko šijú

Technika prešívania naraz sa objavila kvôli nedostatku materiálu na vytvorenie zvyčajných vecí v dome, ako sú koberce, prikrývky atď. Postupom času sa patchwork (patchwork) stal populárnym, pretože otvoril veľa kreativity pre remeselníkov - zmes rôznych patchworkov tkanina sa stala skutočným umením, ktoré môže pochopiť len zainteresovaná, tvorivá a vytrvalá osoba.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Čo je možné z paliet vyrobiť: 100 užitočných nápadov

Takže máte v palube ďalšie palety. Asi pred niekoľkými rokmi vám na týchto paletách priniesli tehlu na výstavbu vášho nového domova a odvtedy sa bezcieľne potulujú z jedného rohu dvora do druhého, rušia vás a dostávajú sa na nohy. Alebo ste si práve kúpili letnú chatu a našli v stodole niekoľko nepotrebných paliet, ktoré zanechali predchádzajúci majitelia.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

18 príkladov vonkajšieho nábytku pre dom a záhradu, vyrobené z improvizovaných prostriedkov

Čo by mohlo byť zaujímavejšie a originálne ako vytvoriť si vlastný vonkajší nábytok na ulici? To je presne to, čo si mysleli autori nasledujúcich 18 kusov nábytku. Všetky veci sú vyrobené z "toho, čo sa nachádza po ruke" a potom len "zabalené v krásnom obale". Pozrite sa však, čo sa stalo na konci! Pre väčšinu vonkajšieho nábytku používa jednoduché dosky, zaklopané do nezvyčajného a praktického predmetu exteriéru.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Lacná country sedačka z paliet

Dlho sme mali túžbu vybaviť na mieste prázdny kútik. Keďže náš dom nemá verandu, plánovali sme nainštalovať stôl a stoličky alebo lavice. Všeobecne platí, že usporiadať miesto, kde si môžete oddýchnuť s celou rodinou cez čaj. To všetko však nebolo možné kúpiť. Pri pohľade cez internetové fotografie iných stránok som narazil na niekoľko nápadov s palietami (alebo paletami).
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Vyčistite koberec bez chemikálií? Ľahko, pomocou 3 osvedčených metód

Nechcem sa uchýliť k chémii v obchodoch, len čo sa na koberci objavia nečistoty, ale potrebuje vyčistiť. Práve tu sa využívajú časom overené spôsoby čistenia vecí pomocou prírodných prostriedkov. Urobíme rezerváciu, že každá z metód funguje rôznymi spôsobmi a používa sa v rôznych situáciách: napríklad je potrebné koberec úplne vyčistiť alebo odstrániť iba jednu viditeľnú škvrnu.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Drevené boxy - v podnikaní: úžasné police pre dom a záhradu

Ak chcete vidieť potenciál v jednoduchých drevených debnách, vidieť v nich zaujímavé otvorené skladovacie police - možno je to talent. Police, vytvorené z jednoduchých drevených krabíc, dokonale zdobia interiér a zvyšujú užitočný úložný priestor v dome. Jedna alebo dve police môžu byť inštalované v kúpeľni alebo v kuchyni - je vhodné umiestniť na ne uteráky, soľničky, atď.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Zrkadlový panel - štýlový doplnok do interiéru

Veľkolepé zrkadlové panely sa môžu stať akcentovým bodom v interiéri. Môžete to urobiť z obyčajných zrkadiel, bez toho, aby ste sa uchýlili k vonkajšej pomoci. Pre prácu budete potrebovať: zrkadlá v rámci v správnom množstve; lepidlo s prihliadnutím na materiál konštrukcie; maskovacia páska; hrubá lepenka alebo tenká preglejka na zakrytie zadnej steny.
Čítajte Viac
Pre Dom a Chaty

Originálna polica vyrobená z lana a pár dosiek

Ak máte radi otvorené poličky a chcete si vyrobiť nejakú nezvyčajnú poličku vlastnými rukami, potom by ste mali mať tento nápad rád. Neobvyklá závesná polica, vyrobená z lana a niekoľkých dosiek, okamžite aktualizuje interiér a robí ho jedinečným. Dizajn, aj keď dostatočne silný, predpokladá, že na polici sa nebudú skladovať príliš ťažké predmety.
Čítajte Viac