Kategórie Na pozemku

Všetko na kebabe! Najzaujímavejšie braziers dať
Na pozemku

Všetko na kebabe! Najzaujímavejšie braziers dať

Jar prichádza na svoje a teplé dni budú čoskoro nahradené veterným a daždivým počasím. Takže je čas zbierať vonku na priateľský gril. Nenechajte sa ponáhľať dávať prednosť lacnému grilovaniu zo supermarketu, ktorý nebude trvať ani sezónu. Zaujímavá stavba môže byť nielen pohodlná a funkčná, ale zároveň sa stane vrcholom stránky.

Čítajte Viac
Na pozemku

Vysádzame pred zimou - máme skorú úrodu!

Sánky by mali byť pripravené od leta a záhrada by mala byť zasadená na skorý zber od jesene. Ďaleko od všetkých kultúr sú na to vhodné. A napriek tomu, dostať jarná dávka vitamínov 2-3 týždne skôr ako ostatné je reálne. Dodatočným bonusom bude dostatočné množstvo vlhkosti a možnosť opätovného zberu.
Čítajte Viac
Na pozemku

Jednoduché, prirodzené a účinné hnojivo pre všetky rastliny.

Izbové rastliny potrebujú starostlivosť a včasné zalievanie hnojív, pretože časom je pôda vyčerpaná. Ak sa vám nepáči kúpiť skladové hnojivá, ponúkame zaujímavé, prirodzené, jednoduché a zároveň účinné hnojivo pre akúkoľvek rastlinu vyrobenú na báze banánovej šupky. Šupka dvoch banánov by sa mala umyť, odstrániť etikety a nakrájať na malé kúsky.
Čítajte Viac
Na pozemku

Veľmi jednoduchý systém odkvapkávania z plastových fliaš

Problémy v krajine nie sú ďaleko, ale preto, že teraz môžete zásobiť užitočné nápady na uľahčenie práce na stránke. Ak potrebujete zorganizovať zavlažovací systém, ponúkame Vám veľmi jednoduchý spôsob, ako sa dostať zo situácie - vytvoriť efektívny systém z bežných plastových fliaš. Takže budete potrebovať plastové fľaše, drôt a podporu pre zavesenie fliaš.
Čítajte Viac
Na pozemku

Úroda 5+: žiadne nepríjemné pestovanie uhoriek vo vreciach

Tento spôsob pestovania vám umožňuje zbierať bohatú úrodu až do jesene! Uhorky pestované v sáčkoch nezaberajú veľa miesta. Okrem toho môžu byť umiestnené na akomkoľvek mieste vhodnom pre vás. Hlavný stav - uhorky by mali byť teplé a pohodlné. Rastlín uhorky vo voľných vrecúšok s objemom najmenej 50 litrov, a vaše stránky bude miesto pre iné plodiny.
Čítajte Viac
Na pozemku

Neobvyklý spôsob, ako zasadiť jahody sa vám páči

Po vyskúšaní šťavnatej voňavé jahody, často je túžba mať rovnaké na mieste. Čo robiť, ak ich sadenice nepredávajú, a niekedy aj názov odrody je utajený? Existuje cesta von. Môžete dokonca pestovať jahody z bobúľ. Hlavná vec je, že je zrelá. Úsilie bude určite potrebné urobiť, a ovocie vašej práce bude možné užívať až v budúcom roku, ale výsledok stojí za to.
Čítajte Viac
Na pozemku

Ľahký a lacný spôsob, ako urobiť rybník na pozemku

Proces vytvárania malého rezervoára na mieste nie je tak ťažký, ako sa zdá na prvý pohľad. Nie je potrebné pozývať odborníkov ani kupovať drahé materiály. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je určiť veľkosť a umiestnenie rybníka na mieste. Predbežné je potrebné objasniť, či legislatíva regiónu má obmedzenia na túto tému.
Čítajte Viac
Na pozemku

Plevel na pomoc: určiť pôdu na výsadbu

Samozrejme, je potrebné bojovať s burinami, ale môžete z nich získať veľa výhod. Napríklad miesto, kde rastie určitá burina, môže byť vhodné na pestovanie rôznych pestovaných rastlín - tých, ktoré potrebujú hlavne alkalickú, alebo kyslú, alebo neutrálnu alebo úrodnú pôdu. Bez dodatočných finančných prostriedkov a špeciálnych zariadení tak môžete zistiť, kde zasadiť rôzne rastliny.
Čítajte Viac
Na pozemku

8 chýb, o ktorých by mal každý záhradník vedieť

Bez ohľadu na to, aké sú vaše skúsenosti v záhradníctve, je ťažké vyhnúť sa chybám. Je dôležité nebáť sa ich priznať, vyvodiť závery a neopakovať sa. Zoznámte sa s 8 bežnými chybami, ktoré vám môžu odniesť úrodu. Príliš veľa hnojiva Mnoho začínajúcich záhradkárov verí, že čím viac hnojív, tým lepšie plodiny.
Čítajte Viac
Na pozemku

Tipy na pomoc pri pestovaní plochej mrkvy

Ručne pestovaná zelenina je často chutnejšia ako zelenina pestovaná v obchode. Ale pokiaľ ide o mrkvu, mnohí záhradníci sa sťažujú, že nemôžu pestovať priame korene. Je to všetko o správnej technike. Máte krátke okrúhle mrkvu, ktorá vyzerá skôr ako zemiak? Mrkva potrebuje ľahkú, vzdušnú pôdu.
Čítajte Viac
Na pozemku

Najviac nenáročné kvety pre balkón kvitnúce celé leto

Vytvorenie balkóna alebo lodžie v byte s kvetinami je skvelou príležitosťou na vytvorenie krásneho zeleného rohu na prestávku v meste. Tu si môžete dať aj malý drevený stôl so stoličkami a vychutnať si večerný čaj a západ slnka. Nie všetky záhradné kvety môžu rásť na balkóne. V tomto článku sa dozviete, čo je najlepšie pestovať kvety na balkóne v krabiciach.
Čítajte Viac