Kategórie Krása a zdravie

Krása a zdravie

Ako uľahčiť život na sedavej práci? Pomôže jednoduchý "simulátor" za cent

Dnes musíme sedieť viac, než by sme chceli. Výsledkom je rôzna bolesť v chrbte, ramenách, krku, dolnej časti chrbta, kolenách atď. Pravidelná masáž na uvoľnenie svalov dnes je mimoriadne potrebná a veľmi užitočná. Ak nemôžete ísť do masážnej miestnosti, môžete si vziať obyčajný tenisový loptičku a urobiť z nej účinný „simulátor“ pre takmer všetky časti tela.
Čítajte Viac
Krása a zdravie

Veľkolepé náušnice: štýlové prízvuk tejto sezóny

Masívny, ale nie vážený obraz, ale len zdôraznenie všetkých výhod jeho majiteľa - to sú náušnice, ktoré sú relevantné v tejto sezóne. Správne zvolené, budú dať obraz zvláštne kúzlo a bude hlavným zameraním. Náušnice XXL sú pozoruhodné svojou rozmanitosťou: zakrivené a konkávne dosky, prívesky, strapce, číre línie a asymetria, cínové šperky, navlečené na iné krúžky - to všetko sa stáva doplnkom módnych lukov, alebo skôr hlavným zameraním vytvoreného obrazu.
Čítajte Viac
Krása a zdravie

Štýlová manikúra v červených tónoch - 30 nápadov fascinujúceho dizajnu

Možno, že červená manikúra nikdy nevyjde z módy. Ohnivý svetlý, bordový, šarlátový alebo vínový - červený je krásny vo všetkých jeho prejavoch. Takáto manikúra môže byť doplnená kamienkami alebo vzorom, je však sama o sebe dobrá - červená farba je sebestačná a veľmi krásna, a 30 nápadov na dizajny z fatálnej červenej manikúry to opäť potvrdzuje.
Čítajte Viac
Krása a zdravie

Zrkadlová manikúra - 15 skvelých nápadov pre jasný obraz

Zrkadlová manikúra s kovovým efektom je absolútnym trendom a snom každej kozmetičky. Existuje niekoľko spôsobov, ako získať takýto manikúru: zásobiť sa samolepkami s kovovým efektom, alebo vysoko kvalitným strieborným lakom, alebo trblietavým práškom, čím sa vytvorí zrkadlový obraz. Nanešťastie, lak ešte nebol vynájdený, čo by vytvorilo ideálny zrkadlový povrch na nechtoch.
Čítajte Viac
Krása a zdravie

Štýlové copánky bez problémov: vizuálne odporúčania pre dlhosrsté krásy

Váš pes je stále presvedčený, že je nemožné zapletať si štýlový cop bez vonkajšej pomoci? Verte mi, nie je to tak! V skutočnosti, nie je nič ťažké v tkaní vrkôčiky, najmä ak ste prísne dodržiavať pokyny, ktoré vám umožní zvládnuť tkanie techniku ​​raz a navždy. Tajomstvo tkania krásnych vrkôčikov Základné pravidlo tkania je jedno: prámik musí byť pevný.
Čítajte Viac
Krása a zdravie

Fascinujúce manikúra ombre + nápady s gradientom

Technika ombre (ombre) je široko používaná v rôznych oblastiach: farbenie vlasov, vytváranie značkového oblečenia s hladkými prechodmi farieb a dokonca aj manikúra. Fascinujúca manikúra pomocou ombre techniky je úžasný prechod z jednej farby do druhej. Takáto manikúra môže byť jemná a pokojná alebo svetlá a šťavnatá, s alebo bez kamienkov a iskier, prechod môže byť silný alebo mäkký a hladký.
Čítajte Viac
Krása a zdravie

Neobvyklá myšlienka použitia plastovej fľaše

Z plastových fliaš sa ukazuje veľa užitočných, praktických a pekných vecí. To a remeslá pre záhradu, a domova, a dokonca aj dekorácie. Napríklad z jednej plastovej fľaše dostanete tri (alebo možno viac) nádherných náramkov. Nemôžete ani povedať, že boli vyrobené z fľaše. S deťmi môžete robiť náramky - to bude užitočná, zaujímavá a rozvíjajúca sa aktivita.
Čítajte Viac
Krása a zdravie

Nádherné očné make-up. 15 úspešných majstrovských tried krok za krokom

Mnoho žien sa chce naučiť používať make-up ako profesionálni umelci. V skutočnosti, v technike správneho make-upu nie je nič zložitejšie! Odporúčame vám pozrieť sa na to, ako postupovať make-up na svetlé a tmavé oči krok za krokom, aby ste zdôraznili výhody a výraznejšie a jasnejšie - 15 úspešných workshopov pre každodenný a večerný make-up vám pomôže:
Čítajte Viac
Krása a zdravie

7 hodín práce na exteriéri a dievča sa konečne mohlo milovať

Niektoré slová sú tak pevne zakotvené v našej pamäti, že môžu úplne zmeniť náš život. Dievča Holly z Floridy otec pred mnohými rokmi povedal, že krása ženy leží v jej dlhých vlasoch. Od tej doby, Holly prestala mať ostrihané vlasy a jej vlasy prakticky dosiahli jej boky. Publikácia Jeremyho Hartfielda (@ jeremyhartfield) 8. apríl 2017 o 6:34 PDT Ale tesne pred jej svadbou sa dievča rozhodlo zmeniť obraz, ktorý ju urobil nepoznateľnou.
Čítajte Viac
Krása a zdravie

Brilantná a štýlová zimná manikúra: 40 skvelých nápadov na dovolenku

Do nového roka sviatky každá žena chce svietiť. Pred novým rokom si môžete vymyslieť nielen účes a elegantné oblečenie, ale aj chladný zimný dizajn nechtov. Brilantná vianočná manikúra môže byť so snehovými vločkami, vianočným stromčekom, vianočnými hračkami a dokonca iskrou. Ponúkame možnosť pozrieť sa na 40 skvelých nápadov na dovolenku a udržať si to najúspešnejšie:
Čítajte Viac
Krása a zdravie

Módne účesy, ktoré budú relevantné v roku 2019

Nový rok ponúka módne trendy trendy módne účesy, ktoré sú na jednej strane dosť odvážne, na druhej strane, takéto účesy možno nosiť v každodennom živote. Existuje mnoho rôznych možností pre rôzne typy! Každá žena si bude môcť vybrať pre seba niečo z 13 módnych účesov, ktoré sľubujú, že budú relevantné v roku 2019.
Čítajte Viac