Kategórie Koníček

Koníček

Štýlový do-it-yourself taška - možnosť vystúpiť z davu

Tašky sa nestane veľa! Túžba mať praktickú, ale zároveň originálnu a priestrannú tašku je uskutočniteľná. Na realizáciu tejto myšlienky nie je vôbec potrebné ísť do butiku. V prítomnosti živého príkladu, doplneného vzormi, nie je ťažké vyrobiť tašku vlastnými rukami. Hlavná vec - byť trpezlivý a nájsť správny materiál.
Čítajte Viac
Hobby

Nádherná brošňa "Clover of luck" z korálkov, plsti a sklenených perál

Korálková brošňa je neuveriteľne jemná, krásna a ženská pomôcka, ktorú si môžete vyrobiť vlastnými rukami. Je to kreatívny a veľmi delikátny proces, ktorého výsledkom bude jedinečná a jednoducho úžasná brošňa. Nápad odporúčame zopakovať s brošňou „Clover of Fortune“ z korálkov, plsti a sklenených perál. Pre prácu budete potrebovať: cítiť správnu farbu; malé obruče; tesné, ale tenké nite, ktoré sa hodia; korálky a sklenené korálky (vyberte si odtiene podľa vašich predstáv); stuha shibori v tóne; rivoli 14 mm.
Čítajte Viac
Hobby

Jemná, útulná a krásna technika saténového stehu

Majster Stephanie K. Clark (Stephanie K Clarková) od detstva mal vášeň pre umenie a kreativitu a táto vášeň sa stala silnejšou, len keď získala umelecké vzdelanie. Napriek tomu sa Stephanie snažila nájsť niečo vlastné, vyniknúť medzi inými tvorivými ľuďmi a zároveň byť spokojná s jej prácou.
Čítajte Viac
Hobby

Ozdobné tašky na veci: šiť vlastné ruky

Z malých kúskov látky môžete šiť vlastné ruky užitočné pre domáce a roztomilé veci - ozdobná taška na drobnosti. Je šitá extrémne jednoducho a rýchlo a výsledkom sú očarujúce tašky, do ktorých môžete pohodlne uložiť malé veci! Pozrite sa na tento zaujímavý nápad a ponúkneme výber hotových dekoratívnych tašiek vyrobených majstrami rúk:
Čítajte Viac
Hobby

Luxusné šaty pochádzajú z minulosti: veľkolepá dokonalosť, vytvorená mladou remeselníčkou

Mladá dáma Angela Claytonová, ktorá bola povolaním, sa začala starať o dámske šaty úžasnej krásy. Začiatočná túžba robiť oblečenie pre cosplay sa nezávisle vyvinula v vášeň pre históriu kostýmu a obnovenie módnych toaliet minulosti. Renesančná epocha so sviežimi šatami hodnými kráľovien a princezien bola pre dievča obzvlášť zaujímavá.
Čítajte Viac
Hobby

Poznámka needlewomen: nezvyčajný výber ručne vyrobených dekoratívnych švov

Ručne vyrábané dekoratívne stehy vám umožnia ozdobiť hotový pletený alebo prešitý výrobok a pridať do neho „pikantnosť“ a jedinečnosť. Zdobené dekoratívnymi švovými výrobkami vyzerajú úplne inak - oveľa výhodnejšie a zaujímavejšie. Nie je ťažké opakovať tieto stehy, aj keď prvýkrát je lepšie cvičiť na kus látky, aby ste „naplnili“ ruku a neskôr dekorovali výrobok podľa vašej predstavy.
Čítajte Viac
Hobby

Vázy mimoriadnej krásy, ktoré sa ťažko deformujú

V bláznivej vlnenej technike môžete vytvoriť oblečenie bez toho, aby ste mali zručnosti šitia a pletenia. K tomu, aby vo vode rozpustný stabilizátor, priadze, sprej-lock a šijací stroj, takže chaoticky, bez špeciálnej postupnosti, opraviť výslednú tkaninu. Tento módny spôsob vytvárania vecí sa stal tak populárnym, že dnes majstri jednoducho prichádzajú s novými a novými nápadmi pre vlastnú kreativitu.
Čítajte Viac