Kategórie Bytový nábytok

Bytový nábytok

Pracovné stolíky: kompaktné stoly pre šijacie stroje

Každý remeselník, ktorý má rada šitie a vyšívanie, vie, koľko miesta je obsadené všetkým, čo je potrebné pre prácu. Bohužiaľ, v štandardnom apartmáne je zriedka možné zorganizovať plnohodnotnú dielňu. Pomôcť kompaktné stoly a skrine pre šijacie stroje. Niektoré spôsoby organizovania pracoviska by sa nikomu nevyskytli - a tu sú.
Čítajte Viac
Bytový nábytok

Nápady pre regály pre obmedzený priestor

Je ťažké predstaviť si byt, v ktorom by nebola jediná kniha. Vzdelávacia a fikčná literatúra, rozmanité tlačové médiá zaberajú značné miesto. Súčasne nie je vôbec potrebné skladovať objemné skrinky na ich uskladnenie. Ak dávate prednosť šustotám na novovzniknuté e-knihy, potom myšlienka umiestnenia regálov, ktoré nezaberajú veľa miesta, je presne to, čo potrebujete.
Čítajte Viac
Bytový nábytok

Ihličky ocenia: kompaktný roh na šitie zo skrine

Každá švadlena sníva o svojom rohu, v ktorom by sa jej veci na šitie, pletenie, výšivky atď. Úhľadne stohovali, vyberte celú miestnosť pre túto akciu, alebo aspoň jeden roh je problematický. Jedna švadlena našla cestu von - spolu so svojím manželom urobili očarujúci a kompaktný kútik pre vyšívanie zo skrine!
Čítajte Viac
Bytový nábytok

Nový nábytok zo starého odpadu

Nenechajte sa ponáhľať vyhodiť starý nábytok alebo poslať do pece sa nechcené krabice. To všetko môže byť stále užitočné. Ak chcete, môžete vytvoriť nový funkčný nábytok z takmer nič. Stačí sa pozrieť na to, ako môžu byť neočakávané možnosti prepracovania. Tento nočný stolík starých krabíc bude stále verne slúžiť.
Čítajte Viac
Bytový nábytok

Funkčné prepážky pre police to robia sami

Usporiadanie ukladania vecí je horiacou otázkou, ktorá každý deň konfrontuje každého človeka. Bohužiaľ, nie všetky skrine sú perfektné a umožňujú udržať v poriadku a oblečenie, doplnky a potrebné veci. Pre väčšinu ľudí sa ideálne zložené komíny v priebehu niekoľkých dní zmenia na jedinú hromadu, v ktorej sa nenachádza nič.
Čítajte Viac
Bytový nábytok

Craftswoman z krásnej pohovky z odpadového materiálu

Pri pohľade na túto pohovku je ťažké uhádnuť, z čoho bola vyrobená. Na prvý pohľad sa zdá, že ide o obvyklý, plne vybavený nábytok zakúpený v obchode. Avšak, remeselník si z vlastných materiálov, navyše z odpadového materiálu! V srdci čalúnená stolička - kartón, zložená a doplnená penovou gumou a krásnou tkaninou.
Čítajte Viac
Bytový nábytok

Závesné police s tajomstvom: štýlový a funkčný doplnok do interiéru

Otvorené police bez viditeľnej montáže vždy pôsobia v interiéri veľkolepé. Ako keby boli skrútené v oblakoch, dokážu držať rôzne prvky dekoru, stať sa miestom pre uloženie prístrojov alebo plnením funkcie pravidelných políc. Veľké a malé, široké a úzke, sú vhodné v každej časti domu. Niektoré závesné police nie sú také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá.
Čítajte Viac
Bytový nábytok

Vybudujte kompletný, mäkký, odolný a krásny pouf z jednoduchých materiálov

Kto by si myslel, že z kartónovej škatule a plastových fliaš môžete postaviť plnú, mäkkú, trvanlivú a krásnu púdr? Majster prišiel s takýmto dizajnom a priniesol ho do života! Ukázalo sa, že je to veľmi praktická a skvelá vec, odhad: Na prácu nebolo potrebných toľko materiálov: 2 identické kartónové krabice; asi 30 plastových fliaš; penová guma; syntetický zimič; poťahové látky; Tlačidlá na dekoráciu (voliteľné); lepiaca pištoľ.
Čítajte Viac
Bytový nábytok

Len si predstavte, 20 minút a máte nový kožený nábytok.

Kožený nábytok je skvelé riešenie. Postupom času sa však na ňom objavujú rôzne škody, najmä ak sú v rodine deti alebo zvieratá. Nie je však potrebné kupovať nový nábytok; Čo je potrebné: univerzálna koža na čistenie pokožky; ochranný krém alebo kožný vosk; Značky na nábytok; výplňové trhliny v koži; papierové uteráky; tkanina z mikrovlákien; huba.
Čítajte Viac
Bytový nábytok

Nápady na ukladanie topánok pre akýkoľvek rozpočet: dobré príklady organizácie vesmíru

Do popredia sa často dostáva otázka, kde sa majú topánky sezónne vyložiť, alebo kde sa umiestni niekoľko párov topánok a sandálov naraz a okrem nich ešte stále majú tenisky s papučami pre hostí. Čím viac členov domácnosti, tým je relevantnejšie. Ak chcete byť obmedzený na jeden alebo dva páry za sezónu, nie je možné. Oveľa správnejšie je, aby sme prišli s pohodlnými systémami ukladania, v ktorých budú topánky v prístupovej zóne, ale nikomu to nevadí.
Čítajte Viac
Bytový nábytok

Inteligentný nábytok. Nápady pre vaše pohodlie

V prostredí, kde je počet metrov štvorcových obmedzený, sa do popredia dostáva úspora miesta. Vždy chcete vybaviť dom alebo byt tak, aby bol pobyt čo najpohodlnejší. Popierať tisíce drobností, ktoré sú potrebné v každodennom živote, nestojí za to. Tam je cesta von - "inteligentný" nábytok. Dobre navrhnuté dizajny umožňujú racionálne využitie všetkých bez výnimky miestnosti: zo spálne a obývačky do kuchyne a kúpeľne.
Čítajte Viac