Kategórie Pletenie

11-ročný chlapec šikovne háčkuje. Dokonca aj skúsení pletařky sú prekvapení jeho zručnosti.
Pletenie

11-ročný chlapec šikovne háčkuje. Dokonca aj skúsení pletařky sú prekvapení jeho zručnosti.

Jonah Larson je 11-ročný chlapec z Wisconsinu (USA), ktorý získal závideniahodnú popularitu online vďaka svojim neštandardným pletacím schopnostiam. Začal háčkovanie vo veku 5 rokov, a teraz jeho Instagram účet zhromaždil viac ako 37.000 nasledovníkov! Zobraziť tento príspevok na Instagram Príspevok: Jonah's Hands (@jonahhands) 11. september 2018 o 12:26 PDT Zobraziť tento príspevok na Instagram Príspevok od používateľa Jonah's Hands (@jonahhands) jan 7, 2019 v 5:01 PST Zobraziť tento príspevok na Instagram Post by Jonah's Ruky (@ jonahhands) 15 január 2019 v 8:18 PST Pred šiestimi rokmi Jonah náhodne našiel háčik v zbytočných veciach pre remeselné práce jeho tety.

Čítajte Viac
Pletenie

Veľká zbierka gumených lúčov: typy, diagramy a vzorky

Existuje veľa druhov gumičiek, pletených, tam sú: francúzština, angličtina, škótska, kanadská, falošná, vzdušná, prelamovaná ... Existujú elastické pásy, ktoré sa neroztiahnu rovnako ako mnohé iné. Voľba žuvačky samozrejme závisí od cieľov pletiar. Je tu veľa nádherných vzorov - z čoho je naozaj na výber.
Čítajte Viac
Pletenie

Očarujúci nápad pre domácich - pletených organizátorov

Správne organizovaný priestor doma je zásluhou dobrej ženy v domácnosti. Jeden z asistentov pri obnovení poriadku sa stáva pravidelným organizátorom. Avšak aj to môže byť vyrobené vlastnými rukami, navyše z priadze. Pletené organizátori, nepochybne vyhrajú nad bežným obchodom krásny vzhľad a jedinečnosť.
Čítajte Viac
Pletenie

Opletené copánky pre najženskejší obraz

Opletené šnúrky dokážu ozdobiť aj ten najjednoduchší sveter. Okrem toho, z pletených vrkôčikov si môžete urobiť originálny šatku alebo pletenú čelenku, ktorá vyzerá úplne úžasne a žensky - to je naozaj vynikajúca voľba tento rok na jeseň. Môžete šiť cop na okraji sveter, sveter alebo pulóver, vrkôčik šatky nezvyčajnej krásy, alebo si obvaz - tieto a mnoho ďalších nápadov na vás čaká v nižšie uvedenom zozname: Video nižšie vám povie, ako si vyrobiť módnu bandáž na hlave:
Čítajte Viac
Pletenie

Natiahnuté slučky - hodná alternatíva k kožušine

Stretched slučky vždy vyzerajú veľkolepé. Pletené háčkovanie alebo pletenie, vyzerajú ako kožušina. Krása spočíva v tom, že vytvorenie vlastného modelu, môžete nastaviť nielen dĺžku hromady, ale aj hustotu "kožušiny". Teplý úplet je jedinečný, dodáva objem a otepľovanie, nevyzerajú objemne.
Čítajte Viac
Pletenie

Priadza + pletené drôty = úžasné veci pre domácnosť

Priadza je veľmi mäkký materiál, a ak potrebujeme dostať mäkkú vec, ako je šatka, sveter, klobúk alebo ponožky, potom žiadne ďalšie materiály, okrem priadze, bude potrebné pri pletení. Ale ak chceme napríklad háčkovať kôš, stavba sa ukáže byť oveľa stabilnejšia a hustšia, ak pridáte „priadzu“ k priadzi - drôt pletený pre kreativitu, drôt, šnúra na prádlo, lano atď. Môže hrať svoju úlohu.
Čítajte Viac
Pletenie

Teplé na ruky: nádherné palčiaky s kvetinovou výšivkou

Nie je to tak dlho, aby ste čakali na veľké mrazy, čo znamená, že každý obyvateľ drsného podnebia sa bude musieť zahriať. Palčiaky zahrejú vaše ruky oveľa lepšie ako rukavice, pretože prsty sú v nich spolu. Uistite sa, že si aspoň jeden teplý pár. Hit sezóny - palčiaky s veľkou kvetinovou výšivkou.
Čítajte Viac
Pletenie

Veľkolepé teplé vesty. Keď veľké párenie len plus!

Vesty veľkého úpletu vždy pôsobia pôsobivo a štýlovo. Objemové, s jasne definovanou textúrou, vyzerajú sebestačne, dokonca aj pri použití najjednoduchšieho párenia. Kratšie a dlhé, voľné a zreteľne sedí na obrázku, nielenže zdobia, ale aj teplo. Niekedy pletenie je tak veľké, že háčik alebo pletacie ihlice musia byť na objednávku.
Čítajte Viac
Pletenie

V krabici pletařky: myšlienky štýlov svetre na jeseň / zimu

Oddelené volumetrické prvky, ako sú rukávy alebo masívne vzory, ako aj nadrozmerné pletené svetre, sú stále relevantné tento rok na jeseň av zime. Sú veľmi krásne, mäkké na dotyk a zadarmo, čo vám umožní vytvoriť najneobvyklejší obraz. V trende tiež zostávajú pletené kabáty, orezané voľné svetre, pletené svetre s objemnými a neobvyklými rukávmi, ako aj originálne vzory pletené na veľkých pletacích ihliciach.
Čítajte Viac
Pletenie

Ohrievanie dokonalosť-šatky-vesty. Nápady a schémy

Teplý, nie bez milosti, ľahko modelovateľné šatky, vesty a transformátory dávajú obrazu jedinečný a poskytujú efekt otepľovania. Pletené a látkové modely majú originálne upevňovacie prvky a premyslené možnosti upevnenia. Rôzne tu môžu byť spôsoby, ako vyzdobiť. Prelamované dekorácie, zámerne veľké pletenie, trojrozmerné vzory, obrovské gombíky - to všetko dohromady alebo samostatne môže byť prítomné v modeloch, čo ich robí jedinečnými a sebestačnými.
Čítajte Viac
Pletenie

Nápady pre inšpiráciu: šité oblečenie

Výšivka a viacfarebná výzdoba sú veľmi populárne v tejto sezóne. Ak hľadáte niečo nové, nezabudnite venovať pozornosť krížovému stehu. Pre tých, ktorí sú bližšie k pleteniu je tu možnosť úspešnej imitácie - intarzie. Špeciálna technika, ktorou je vkladanie farebných nití, niekedy sa líšiacich textúrou.
Čítajte Viac
Pletenie

Originálny vzor pre milovníkov exkluzívnych

Originálny a nekomplikovaný vzor je schopný stať sa sebestačnou dekoráciou pre ručne vyrobené veci. Originálne výrobky budú vyzerať, úplne prepojené takými viskóznymi a jednotlivými časťami. Patch vrecká, rukávy, jarmo, objemové vertikálne pruhy sú len niektoré z možností.
Čítajte Viac
Pletenie

Šál pletený s pravítkom - jedinečná príležitosť vyniknúť z davu

Originálny šatka s veľkým vzorom môže byť pletená pomocou háčika a pravítka. Osvojiť si techniku ​​práce je jednoduché. Hlavná vec je byť trpezlivý a brať do úvahy množstvo nuansy. Pre potreby pletenia: pravítko; háčik; vlákna vybraných farieb. Je dôležité poznamenať, že táto metóda pletenia zahŕňa krížové pletenie. Dĺžka šatky sa určuje na začiatku a zodpovedá dĺžke reťaze.
Čítajte Viac
Pletenie

Elegantná pletená spojka - samostatný doplnok k šatníku

Zvyšky nite môžu byť ľahko premenené na exkluzívnu samostatnú spojku. V kombinácii s kožou vyzerá veľké viazanie šálu veľkolepé a štýlové. Práca nie je zložitá. A skutočnosť, že taká spojka môže doplniť vytvorený obraz, nie je pochýb. Potrebné nástroje a materiály: zvyšky akejkoľvek priadze alebo melanžového vlákna; malý kus kože na vrchný kryt; ozdobné upevňovacie prvky; značkovacie koleso, nožnice a pletacie ihlice.
Čítajte Viac
Pletenie

Veľmi elegantné nápady. Mohair šaty a podväzkové sukne

V starodávnej výrobe svinutých šálov, kvalifikovaní pracovníci kontrolovali neobvyklým spôsobom. Vzdušné čipky šály, ktoré boli pletené pre svadobné oblečenie musel prejsť krúžok. V dnešnej dobe sa tradície šiat pletených šiat používajú zaujímavým spôsobom: šijacie ženy vytvárajú najlepšie sukne a šaty, ktoré môžu zdôrazniť krásu žien akéhokoľvek veku.
Čítajte Viac