Kategórie Life hacking

Life hacking

Udržať vaše nohy suché. Vyrábame obuv vodotesnú

Na jeseň musíte vynaložiť veľa úsilia, aby ste sa dostali domov alebo pracovali so suchými nohami. Dokonca aj keď ste obratne manévrovali medzi kaluže, niekedy sú problémy. Tu je niekoľko tipov, ktoré pomôžu chrániť obuv pred vodou. Utrite topánky alebo topánky zo sviečok, pre tento spôsob spracovania sú vhodné len voskové alebo parafínové sviečky.
Čítajte Viac
Life hacking

Štýlové čipky do tenisky: 7 nových a zábavných techník

Ak, na rozdiel od päty, dávate prednosť teniskám a teniskám, potom ste pravdepodobne mali nápad, že topánky môžu byť krásne a pôvodne priviazané. Neobvyklé a jasné šnurovanie modifikuje aj tie najjednoduchšie tenisky! Ponúkame možnosť pozrieť sa na 7 nových a zábavných techník, ako si môžete neobvykle šnurovať tenisky a tenisky:
Čítajte Viac
Life hacking

Ako vymeniť poškodenú laminovanú dosku (bez demontáže)

Laminátové podlahy sa považujú za trvanlivé podlahy, mnohí výrobcovia poskytujú záruku na svoje výrobky viac ako desať rokov. Nanešťastie sú okolnosti nepredvídateľné: ťažké predmety môžu spadnúť na jednotlivé dosky alebo rozliať farbu. Táto metóda umožňuje vymeniť poškodenú dosku bez demontáže celej podlahy.
Čítajte Viac
Life hacking

Vždy ste urobili zlý chvost! Jednoduchý trik, ktorý všetko zmení

Ocas na hlave je príležitostný účes pre všetky dievčatá. Rýchlo. Just. Pohodlnejšie. Rôzne chvosty veľa: zo strany, hore, dole. Ak však poznáte niekoľko tajomstiev, potom sa váš chvost na hlave zmení a stane sa obyčajným každodenným chvostom, ale originálnym účesom. Dnes vám chceme ukázať nejaké tajomstvá, ktoré vám pomôžu urobiť dokonalý chvost.
Čítajte Viac
Life hacking

Jednoduchý spôsob, ako upevniť zips. Je tu malé tajomstvo

Zips bez zátky môže byť skutočným problémom. Možno ste pritiahli príliš tvrdo a zátka sa zlomila. Ďalšia situácia, v ktorej by sa blesk mohol rozptýliť - musela byť skrátená. Táto metóda pomôže zozbierať dve polovice psa. Prichádzate na pomoc bežnej kuchynskej vidlice. Zaistite zástrčku na pracovnej ploche s niečím ťažkým hore.
Čítajte Viac
Life hacking

Jednoduchý trik na jednoduché odhalenie zamotaných reťazí.

Nič iné ako šotek sa v noci vkradne do rakvy a „tam si nastaví svoje vlastné pravidlá“. V opačnom prípade, ako inak vysvetliť skutočnosť, že reťaze teraz a potom sa zapletajú medzi sebou? Nie každý si môže udržať každý reťazec samostatne alebo mať premyslený organizátor. Ako rýchlo a ľahko rozlúštiť zamotané reťaze?
Čítajte Viac
Life hacking

Tak, že vlna nie je hrýzť - život hacking, pomáha dosiahnuť pohodlie

Je to škoda, keď zakúpená vlnená vec začne "ukazovať agresiu", čo spôsobuje podráždenie kože. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa zbaviť "pichľavý" alebo minimalizovať. Medzi nimi sú aj folk a tí, čo ponúkajú tvorcovia domácich chemikálií. Predtým, než dáte niekomu šatku s klobúkom alebo ľutujete, že stratíte sveter, ktorý sa nestal obľúbeným, stojí za to, aby bola vlna mäkšia.
Čítajte Viac
Life hacking

Praktické rady pre majiteľov mačiek

Mačky sú milované mnohými domácimi miláčikmi. Žiť s týmito úžasnými stvoreniami má pozitívne aj negatívne stránky, napríklad roztrhaný nábytok, vlnu v dome, vôňu z podnosu atď. Aby sme sa s týmito a mnohými ďalšími problémami dokázali vyrovnať, môžeme sa zoznámiť s praktickými radami pre všetkých majiteľov mačiek.
Čítajte Viac
Life hacking

18 situácií, kde je všetko vynaliezavosť

Existujú situácie, ktoré sa zdajú byť nemožné zvládnuť. Niektoré veci sú rozbité, stratené alebo vôbec neexistujú! A potom dôjde k záchrane pútavých. To je presne to, čo sa stalo u ľudí, ktorých vynálezy sú uvedené na fotografii nižšie. Veľmi malé umývadlo Táto fľaša bola príliš veľká a umývadlo bolo veľmi malé.
Čítajte Viac
Life hacking

Remeselníci na vedomie: život hacking pre šitie

Každá hosteska v jednej ceste alebo inej tvári šitie doma. Či už je to obľúbené hobby alebo rutinná povinnosť, hacking života, ktorý urýchli a zjednoduší proces, sa hodí rovnako. Nestrácajte malé cievky s niťami pomôžu mäkké špičky nohy pre pedikúru. Ďalším spôsobom je ich rozloženie do mrazničky na ľad.
Čítajte Viac
Life hacking

16 príkladov dokonalých farieb v oblečení

Správna kombinácia farieb v oblečení je základom štýlového a kompetentného imidžu. S tabuľkou farebných kombinácií po ruke je ľahké vybrať si oblečenie pre vaše obľúbené fialové topánky alebo klobúk pre šaty farby červeného mora. Moderný svet módy ponúka svojim nasledovníkom obrovský výber farebných odtieňov s neuveriteľnými exotickými menami.
Čítajte Viac