Kategórie Vyšívanie

Vyšívanie

Neobvyklé šperky z lana a šnúry: 20 nádherných nápadov

Šperky vyrobené z lana a šnúry sa zdajú niektorým ženám príliš masívne a ťažké, a preto sa len málo ľudí rozhodlo nosiť takéto nezvyčajné príslušenstvo. Takéto dekorácie však vyzerajú absolútne výnimočne a sú ľahko dostupné z dostupných materiálov. Lanový náhrdelník môže byť doplnený o korálky, potom to bude mať úplne iný vzhľad - ľahší, jemnejší a elegantný.
Čítajte Viac
Vyšívanie

Jemné šperky s motýľmi a kvetmi z polymérnej hliny

Čo môže byť jemnejšie ako motýle a kvety? Tento klasický duet je spojený s jarom a letom, jasnými teplými dňami a príjemnými kvetinovými a lúčnymi vôňami. Craftswoman Irina Khamidullina (Irina Khamidullina) bola schopná chytiť veľmi nehy a šarm teplej sezóny a preniesť ich do nášho každodenného života pomocou dizajnérskych ozdôb z polymérnej hliny.
Čítajte Viac
Vyšívanie

Zvyšky bývalého luxusu v podnikaní, alebo ako efektívne využiť priadzu na poslednú niť

Každý šijací skôr alebo neskôr zázraky - čo robiť so zvyšnou priadzou? Najoriginálnejšia odpoveď sa rýchlo navrhuje: vyhodiť ju. Avšak nestojí za to vyhadzovať zvyšky spony, pretože z nich môžete urobiť neuveriteľné množstvo zaujímavých vecí. Svetre a blúzky pre milovaných Môžete robiť a pracovať v technike patchwork Nezabudnite na kabelky s kozmetickými taškami Nie je nič lepšie ako pletené šperky!
Čítajte Viac
Vyšívanie

Keď sa ihla stane magickou: nezvyčajnou výšivkou zručných remeselníkov

Originálna a nezvyčajná výšivka. Volumetrické a hladké, čiernobiele a farebné, s rôznymi vložkami a bez nej je krásne. Často sa v dielach majstrov používa niekoľko techník súčasne. Predmetom obdivu sú zložitosti nití v kombinácii s témou umelých plátien. Neobvyklé prvky výšivky môžu byť samostatné interiérové ​​dekorácie alebo veľkolepý doplnok k oblečeniu.
Čítajte Viac
Vyšívanie

Stačí vidieť, čo zázrak priadze môže byť háčkované

Nadýchaný šesťlôžková kvet je skvelý základ pre vytváranie rôznych vecí: prikrývky, koberec, poťah na stoličku alebo vankúš, pekný koberec a ďalšie! Na začiatok, tieto jemné kvety sú vytvorené, a potom môžu byť spojené do rôznych kompozícií, podľa chuti kvalifikovaného pracovníka. Na prípravu pripravte: hák; vlnená priadza z dvoch farieb; nožnice.
Čítajte Viac
Vyšívanie

Hromadná dekorácia na krku obyčajných saténových stuh

Saténové stuhy - jeden z populárnych materiálov od needlewomen. Ukazuje sa, že môžete urobiť neuveriteľne krásne objemné dekorácie s 3D efektom z toho! Takáto krása sa nedá kúpiť v obchode a farba stužiek môže byť zvolená podľa vašich predstáv. Nižšie uvádzame podrobné workshopy a zaujímavé príklady šperkov:
Čítajte Viac
Vyšívanie

Make nevyanuyuschy krásne kytice pre dekor - jednoduché

Nie je nič jednoduchšie, ako urobiť nádherné non-intruding papierové kvety. To bude vyžadovať len niekoľko prvkov - farebný papier, lepidlo, nožnice a kvetinový vzor, ​​ktorý by ste chceli prijať. Nie je potrebná žiadna špecifická technika skrútenia. Najviac "ťažké" v tomto prípade - jemne rezané tlačené šablóny.
Čítajte Viac
Vyšívanie

Kožená taška - exkluzívny doplnok od vás

Koža je unikátny materiál, ktorý možno ľahko modelovať. Často sa stáva, že kožené výrobky vychádzajú z módy rýchlejšie ako opotrebovanie. Je to trochu predstavivosť a môže im byť daný druhý, niekedy dokonca tretí život. Narodili sa exkluzívne kabelky, peňaženky, spojky určené na drobnosti. Použitie úzkych prúžkov, zväzkov, prvkov výšiviek a aplikácií, reliéfny vzor a vypaľovanie sú len niektoré z techník, ktoré vám umožnia vytvoriť si vlastné dizajnérske doplnky.
Čítajte Viac
Vyšívanie

Miniatúrne vesmíry v úžasných dekoráciách

Talentovaný majster Natalie Artemenko z Ukrajiny (Vytvir) vytvára neuveriteľné šperky, ktoré uzatvárajú miniatúrne vesmíry. Drobné kvety v prstenci, stromy v príveskoch a mnoho ďalšieho - to je skutočná pýcha pána. Vskutku, je možné považovať nádherné ozdoby zo živice, dreva, kovu na neurčito - sú tak nezvyčajné, fascinujúce a profesionálne.
Čítajte Viac
Vyšívanie

S pomocou technológie Pizza sme sa zbavili zvyškov a zvyškov

Akékoľvek šijacie zostáva veľa tkaniva zvyšku, ktorý je ťažké nájsť použitie. V tomto prípade, pizza spotrebiče, ktoré sú stále viac a viac populárne v patchwork, príde na záchranu. Technika „Pizza“ je ideálna pre začiatočníkov v mozaike. Pamätajte si, ako variť pizzu? Vezmite cesto a náhodne rozložte klobásu, bylinky, paradajky a iné prísady a posypte syrom na vrchole.
Čítajte Viac
Vyšívanie

Majster našiel vynikajúce využitie pre staré džínsy.

Ak máte v šatníku staré papuče a nepotrebné džínsy, skúste tento zaujímavý nápad zopakovať - ​​urobiť veľmi mäkké, pohodlné a krásne papuče na jar av lete. To je dobrý remake zbytočných vecí, v dôsledku čoho budete mať nový ručne vyrobený výrobok! Pre prácu budete potrebovať: papuče; rifle; papiera; nožnice; závit s ihlou; kolíky.
Čítajte Viac
Vyšívanie

15 kreatívny život hacking pre majstrov

Mnoho matiek, sediacich doma, radšej robí niečo užitočné a kreatívne. Mnohí ľudia radi šijú, niekto kreslí a niekto miluje decoupage. Ale aj keď nie ste celkom kreatívny človek, niekedy musíte šiť na gombíky alebo šiť malé otvory na oblečenie. Preto Vám dnes predstavujeme 15 kreatívnych hackingov od majstrov.
Čítajte Viac
Vyšívanie

Do ihličiek: veľká kolekcia stehov pre vyšívanie

Tvorivý proces vyšívania nie je jednoduchý, ale veľmi vzrušujúci. Vo svojom jadre je výšivka ozdobou textilných stehov rôznych typov. Z týchto stehov, môžete urobiť celý obrázok alebo malý vzor, ​​ktorý bude vyzerať dobre na textílie. Ak chcete vytvoriť svoje vlastné majstrovské diela, bude veľmi užitočné skladovať na základnej zbierke vyšívacích stehov a použiť ich v prípade potreby:
Čítajte Viac
Vyšívanie

Pohodlná vec z plastových fliaš a starého oblečenia

Pohodlná a beztížna dámska kabelka, vyrobená z ... plastovej fľaše a nepotrebného starého oblečenia! Nikto nebude hádať, ako a z čoho bol vyrobený. Materiály sú jednoduché, práca je tiež jednoduchá - ani nič sa nebude musieť šiť. Pre prácu budete potrebovať nasledujúce materiály: plastová fľaša, nie okrúhla, ale sploštená; staré oblečenie, ako džínsy; hrubá plsť; horúca lepiaca pištoľ; Kancelársky nôž a nožnice; ozdoby; Suchý zips alebo iný zámok na tašku.
Čítajte Viac