Kategórie Rodičia a deti

Rodičia a deti

Jesenná kreativita: keď každý list v biznise

Krátka životnosť jesenných listov je predmetom obdivovania. Fialové, zlaté, šarlátové, sú neporovnateľné. Nielen originálne sfarbenie, ale aj tvar je ocenený v listoch. To sú listy, ktoré sú základom pre hromadné jesenné remeslá a aplikácie. A nech tento prírodný materiál nie je večný, ale človekom vytvorené obrazy z neho môžu dať veľa pozitívnych emócií.
Čítajte Viac
Rodičia a deti

Kinetický piesok si to urobte sami: potešte deti i dospelých

V chladnom ročnom období by som rád v ten istý deň priniesol aj trochu tepla a spomienok na leto. A ak slnko stále nesvieti dostatočne jasne, potom môže byť ďalšia zložka mora stále reprodukovaná doma - aby sa piesok, ktorý nie je jednoduchý, kinetický. Jeho zvláštnosť spočíva v tom, že je veľmi jemná a pružná na dotyk, ale zároveň je to jediná hmota, ktorá môže mať absolútne akúkoľvek formu a po hre neopúšťa drobné zrná piesku a špiny.
Čítajte Viac
Rodičia a deti

Ako urobiť Play Do (Play-doh) doma

Čo je to hra? Play-Doh ("play" - play, play; "doh" je v súlade s "cesto", ktoré sa prekladá ako cesto) - to je zmes pre modelovanie, ktoré používajú malé deti pre domáce remeslá. Tento výrobok bol po prvý raz vyrobený v USA ako čistič tapiet v 30. rokoch. Potom bol produkt prepracovaný a stal sa obľúbenou hračkou pre deti.
Čítajte Viac
Rodičia a deti

Úžasne úprimné fotky mamy o každodennom živote s dvoma deťmi.

Nadaná Mária Gorbunová už dlho kreslí komické, ale také pravdivé príbehy zo svojho života s dvoma deťmi, manželom a psom. V týchto príbehoch, možno, každý manželský pár si uvedomuje: bezsenné noci, výchova detí, šialenstvo a smiech, únava a snaží sa skryť pred všetkými ... Napriek všetkým potešeniam z života s malými deťmi, Maria poznamenáva, že toto sú najdôležitejšie, jej obľúbené kresby akékoľvek ťažkosti sa dajú prekonať, keď ste blízko svojich blízkych a blízkych.
Čítajte Viac
Rodičia a deti

12 magických fráz pred spaním pre dieťa s liečivým účinkom

Autor: Olga Valyaeva V našich ťažkých časoch, veľa vecí je stále nevysvetliteľné, a ak sa stretneme s ťažkosťami, sme celkom pripravení veriť v čokoľvek, čo pomáha. Psychológovia považujú jeden z najneuveriteľnejších vzťahov - vzájomná komunikácia matky s dieťaťom a život ukazuje, že sila materskej lásky môže robiť zázraky, napádať ich šťastie aj v osudových situáciách.
Čítajte Viac
Rodičia a deti

Ako môže byť vzácne dielo vášho dieťaťa premenené na skutočné šperky. veky

Internetový obchod Tasarim Takarim premieňa detské remeslá a kresby na skutočné šperky Yasemin Erdin a Ozgur Karavit - umelcov a majiteľov obchodov z Istanbulu Objednávajú náhrdelníky, manžetové gombíky a náramky z celého sveta Veria, že umenie je najdôležitejším faktorom vo vývoji detí Kresby, vytvorené deťmi, symbolizujúce podstatu detstva - čas, ktorý sa zdá byť len za sekundu.
Čítajte Viac
Rodičia a deti

Ak často stratíte trpezlivosť a zvýšite hlas, potom vám môže pomôcť 5 gumová metóda!

Nie každý je schopný kontrolovať svoje emócie. Žiadna výnimka a komunikácia s deťmi. Niekedy je veľmi ťažké odolať a pokojne reagovať na správanie dieťaťa, ktoré sa rozhodlo urobiť všetko svojím vlastným spôsobom. Rodičia môžu po zlomení jednoducho zvýšiť svoj hlas, alebo dokonca kričať na svoje milované dieťa a to všetko namiesto toho, aby prejavili priateľstvo a úsmev.
Čítajte Viac