Kategórie Miláčikov

Domáce zvieratá

Určené pre majiteľov mačiek: jedinečné príslušenstvo, ktoré uľahčí život

Milovať mačky a nerobiť s tým žiadne obete - nie je to o čom snívajú majitelia domácich miláčikov? Niekedy pobyt štvornohý priateľ v byte hrozí poruchou, je potrebné aktualizovať nábytok alebo tapetu. Nie vždy môže byť chvost chvosta upokojený a kŕmený. Sebadôvera a sebadôvera, žijú svoj život tým, že robia to, čo majú radi a nechávajú sa milovať a starať sa o ne.
Čítajte Viac
Domáce zvieratá

Prečo mačky chodia spať s majiteľmi?

Každý, kto má domácu mačku dobre vie, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa mačka bude snažiť dostať na posteľ v noci. Vo väčšine prípadov sú majitelia šťastní len z tohto okolia, teplej, vrčúcej fľaše s teplou vodou - veľmi príjemného spoločníka na zimných nociach. Ale prečo samotné mačky? Takmer všetky zvieratá domestikované ľuďmi (a mačka je jednou z nich), mnohé vlastnosti správania dospelých zostávajú v dospelosti.
Čítajte Viac
Domáce zvieratá

Alfa, Beta alebo Gamma? Nádherné "kozmické" lôžka pre mačky

Čo len luxusné modely ležadiel a detských postieľok pre domáce zvieratá neprichádzajú s modernými dizajnérmi! Dnes môžu šťastní majitelia mačiek nakupovať modely vo forme ovocných koláčov, malých stanov a mnohých ďalších verzií jednoduchého lehátka. Spoločnosť Myzoo Studio ponúka novú verziu - je to úžasné a zábavné "vesmírne" lôžko pre mačky, v ktorom si pet môže sledovať, čo sa deje od "výšky letu vtákov"
Čítajte Viac
Domáce zvieratá

Maine Coon s názvom Lotos sa stal skutočnou Instagramovou hviezdou a favoritom predplatiteľov.

Maine Coons sú známi ako „jemní a nadýchaní obri“ zo zrejmých dôvodov. Mačky a mačky tohto plemena sú pomerne veľké, majú dlhú chlpatú srsť, takmer skutočnú levovú hrivu a ohromujúci, výrazný a jedinečný charakter. Jeden zo zástupcov maine coon, mačky menom Lotos, sa stal skutočnou hviezdou Instagramu a obľúbeným predplatiteľom!
Čítajte Viac
Miláčikov

36 unikátnych a málo známych vecí pre milovníkov mačiek

Mnohí z nás milujú mačky, alebo aspoň poznajú tých, ktorí milujú. Mačky - domáce zvieratá s jedinečným charakterom. Radi zaspia tam, kde chcú, radi cestujú po dome a lezú na najnepredvídateľnejšie miesta na úkryt. Bez mačky, život nie je rovnaký - a všetci milovníci mačiek s tým súhlasia! Pozývame vás, aby ste sa pozreli na 36 unikátnych a málo známych vecí, o ktorých sa majitelia týchto nádherných chlpatých bláznov zbláznili: Transparentný podávač vtákov Detská hračka Držiak na toaletný papier „V dome je mačka“ Kočičí lôžko Originálna hračka na prísavkách Dandy kŕmenie podstielka pre mačky Chránenie pohovky pred mačacími pazúrmi „Mäkké labky“ Stolička pre majiteľa a domáce zviera Cache pre mačku Kovanie pre dvere Fascinujúce cesty pre mačky Okno pre domáce zviera Dodatočné vybavenie miesto na spanie Potrubie pre mačku Originálne ležadlo Hračka posteľná bielizeň pre posteľ Mačka na batériu Špeciálny povrch pre brúsenie pazúr Masážna hračka Klávesnica pre jeho chôdzu Zaujímavý herný systém Cat sendvič Mini fitness klub pre mačku Indiana Jones je "Cat's Cave" Roztomilý ležadlo Scallop, ktorý môže byť poškriabaný mačka Visiace ležadlo Ležadlo pod stolom WC pre mačku, skryté v skrini
Čítajte Viac
Domáce zvieratá

Spolu navždy: 8 zvierat a vtákov, ktoré možno nazvať monogamné

Na zemi, vo vzduchu a dokonca aj pod vodou môžeme nájsť zvieratá, ktoré sú náchylné na monogamiu, teda na život s jedným partnerom. Ak stále neveríte v pravú a jedinú lásku v živote, pozrite sa na tieto zvieratá, ktoré sľubujú, že budú spolu navždy. Golden tučniaky (Macaroni tučniaky) V skutočnosti, väčšina vtákov sú monogamné, ale žiadny z vtákov je tak lojálni k partnerovi ako tieto tučniaky.
Čítajte Viac
Miláčikov

Štýlové vodítko s vlastnými rukami: skvelý doplnok pre štvornohého priateľa

Vzhľad v dome pre psov zaväzuje starostlivých majiteľov, aby zmenili zavedený spôsob života. Povinné sú prechádzky na čerstvom vzduchu s vašimi obľúbenými domácimi miláčikmi na vodítku. V obchode nie je nutné kupovať drahé príslušenstvo. Je to oveľa jednoduchšie urobiť to vlastnými rukami. Je možné brať do úvahy nielen veľkosť psa, ale aj jeho farbu.
Čítajte Viac
Miláčikov

Tabuľka s tajomstvom: tandem majiteľa s mačkou

S takýmto stolom prestáva pôsobiť zákon beznádeje mačky a všetko preto, že purrs už nemusí stúpať na majiteľa na kolenách, keď je zaneprázdnený prácou. Unikátny vývoj patrí spoločnosti Ruan Hao, ktorej zamestnanci nielen navrhli stôl, ale dali mu aj zvučný názov - CATable.
Čítajte Viac
Domáce zvieratá

17 mačiek, ktorých existencia ste pravdepodobne nevedeli

Rodina mačiek má 37 druhov a nie všetky sú široko známe verejnosti. A hoci dnes nikto nie je prekvapený klusom, pumou a panterom, je tu 17 málo známych, ale veľmi zaujímavých a krásnych mačiek, ktoré by mal každý vidieť. Velvet mačka Black-footed cat Kanadský lynx Manul Caracal Pampas mačka Bengálsko mačka Serval Yaguarundi Cat-fisher Smoke leopard Kalimantan mačka Ocelot Čílska mačka Sumatran mačka Ázijská mačka Teeming Chinese Cougar
Čítajte Viac
Domáce zvieratá

Útulné zvieratá, ktoré vyzerajú presne ako vaše obľúbené domáce zviera.

Cuddle Clones, ktorá bola založená v roku 2009 Jennifer Williams a Adam Green, sa špecializuje na výrobu mäkkých hračiek vyrobených z fotografií vašich obľúbených domácich zvierat. Ak musíte nejaký čas odísť a nemôžete si so sebou vziať svojho domáceho maznáčika, potom vás mäkká hračka v podobe načechraného pravého priateľa zahreje a pripomenie vám dom.
Čítajte Viac
Domáce zvieratá

Realistické umenie mopslíky z nylonu pančucháče

Pohľad na unikátne diela Zaporozhye milenky Lyubov Moshak, nie je okamžite možné určiť, že máte prácu ľudských rúk. Originálne mopslíky sú presne skopírované z ich štvornohých príbuzných. A sú vyrobené zo starej nylonovej pančucháče. Realistické šteniatka, ktoré boli základom pre vytvorenie zbytočných pančúch, spôsobili búrku emócií.
Čítajte Viac
Domáce zvieratá

Podarené fotografie zvierat, ktoré môžu zaspať kdekoľvek

Majitelia psov a mačiek vedia, že ich miláčikovia môžu kedykoľvek zaspať a na akomkoľvek mieste av akejkoľvek pozícii. Dôkazom toho je obrovské množstvo fotografií po celom internete. Je nemožné prestať sa dotýkať a žasnúť nad schopnosťou zvierat zaspať kdekoľvek, kedykoľvek a akýmkoľvek spôsobom. Tu je len niekoľko fotografií, ktoré zdvihnú váš duch:
Čítajte Viac
Domáce zvieratá

Vedci zistili, že mačky sú odrazom identity majiteľa

Tvoji chlpatí priatelia s tebou majú pravdepodobne oveľa viac spoločného, ​​ako sa zdá na prvý pohľad. Aspoň tak hovoria vedci, ktorí zverejnili výsledky svojho nedávneho výskumu v časopise PLOS ONE. Ukázalo sa, že milovníci rýb a laserových ukazovateľov napodobňujú ich majiteľov. Fuzzies najčastejšie prijímajú také črty, ako je extroverzia, otvorenosť, neuroticizmus a emocionálna stabilita.
Čítajte Viac