Kategórie Populárne

Populárne

Zbavte sa kutikuly navždy

Keď rezáme kutikulu, veľmi rýchlo sa regeneruje a vyzerá to, že jej psi okusovali. Ak zabudnete na implementáciu tohto postupu pre manikúru, potom bude musieť robiť menej a menej. A predstavte si, koľko peňazí a času ušetríte. Tento článok bude odhaliť všetky tajomstvá, ktoré nie sú v zhone hovoriť manikérka.
Čítajte Viac
Populárne

Zábavný experiment: komik pokračuje vo vytváraní vtipných paródií fotografií celebrít

Сегодня в instagram выкладываются самые причудливые и непредсказуемые фото. особенно этим «грешат» знаменитости: стараясь превзойти друг друга, звёзды делают смелые, откровенные, оригинальные фотографии, которые в реальной жизни не так-то просто повторить. комик из австралии селеста барбер (celeste barber) своим примером показывает, что повторить эти фотографии, конечно, можно, но в более интересной форме.
Čítajte Viac
Populárne

S vekom na panvici a špachtľou v ruke: úžasné obrazy vytvorené v priebehu niekoľkých minút

Nenechajte sa čudovať, ak vidíte umelca, v ktorého rukách namiesto obvyklých štetcov alebo pasteliek, s ktorými je zvyčajné písať majstrovské diela, bude na graffiti plechovka farby a niečo triviálne. Bežná panvica, kúsok starého časopisu, dláto alebo špachtle - to všetko a oveľa viac sa stáva v rukách talentovaného súčasného umelca Brandona McConnella, obľúbeného pracovného nástroja.
Čítajte Viac
Populárne

Myslíte si, že práca v kancelárii je stresujúca? Týchto 12 ľudí vás navždy zmení myseľ.

Odborná nespokojnosť je pravdepodobne jednou z najčastejších sťažností, ktoré možno vypočuť. Bohužiaľ, je zriedkavé počuť, že človek miluje svoju prácu natoľko, že ju nikdy neopustí. Ľudia, ktorí sa sťažujú, spravidla vidia len negatívne aspekty svojej práce. Chceme vám však pripomenúť, že existujú profesie oveľa horšie, než si dokážete predstaviť.
Čítajte Viac
Populárne

Podobnosť psa s majiteľom - viac ako náhoda

Skutočnosť, že psi sa podobajú na ich majiteľov, bola už dlho zaznamenaná. Povaha tohto fenoménu ešte nie je známa, ale skutočnosť existencie vzoru je potvrdená vedeckým výskumom. O túto problematiku sa zaujímali vedci z Japonska a USA. V priebehu výskumu boli natáčaní psi a ich majitelia a potom boli neautorizovaní ľudia vyzvaní, aby identifikovali pár.
Čítajte Viac
Populárne

"Živé" umenie: neuveriteľná kreativita singapurského umelca

Skutočný čarodejník žije v Singapure a jeho meno je Keng Lye. Tento umelec vytvára neuveriteľné 3D sochy, pri pohľade na ktoré, nemôžete sa diviť: "Takže to je živý" plazy mora ", alebo nie?". Toľko akrylovej maľby, ako aj viacvrstvová maľba sochy, pozostávajúcej z epoxidu, dávajú dohromady úžasný výsledok - trojrozmerný obraz, ktorý doslova ožíva pred našimi očami.
Čítajte Viac
Populárne

25 šialene roztomilých gizmos pre váš domov

Dizajnéri sú ľudia, ktorí vytvárajú niečo neobvyklé a dômyselné. Nemôžu vytvoriť zázrak alebo položku, ktorá vás bude obdivovať. Na jednej strane sme pre vás našli obyčajné predmety, ale oni boli stvorení, aby sa na ne pozerali z druhej strany, sú tak dômyselne a vyzerajú krásne, že sa nemôžete odtrhnúť.
Čítajte Viac
Populárne

Vyškolení tiene tienený talentovaným umelcom

Dokonca aj v sivej farbe môžete svet okolo seba zafarbiť tak, aby ľudia prechádzali úsmevom. Dôkaz tohto - "naughty" tiene, starostlivo vypracovaný talentovaný umelec zo Spojených štátov Damon Belanger (Damon Belanger). Tieňové umenie zastúpené na uliciach Redwood City je len kúsok toho, čo robí grafik.
Čítajte Viac
Populárne

Najpodivnejšie japonské vynálezy

Japonci sú úžasný národ. Je to ich ľudstvo, ktoré vďačí za množstvo potrebných a užitočných vynálezov. Treba poznamenať, že vymyslieť niečo, čo v Japonsku vzniklo v kulte. Vyzerajúce so závideniahodnou stálosťou, gadgets sú často zarážajúce v ich originalite. Väčšina myšlienok je skutočne vnímaná „s ranou“, ale sú tu aj tí, ktorí sú navždy predurčení byť čudní a dokonca absurdní.
Čítajte Viac
Populárne

20 bláznivých vecí, ktoré ľudia rozhodnú kvôli kráse

Ľudia na celom svete chcú vyzerať mladšie, chcú byť krásni a mať pekné, tónované telo. Štandardy krásy sa samozrejme líšia podľa času a krajiny, a preto v mnohých rôznych častiach sveta ľudia dosahujú svoje ciele veľmi špecifickým spôsobom. Niektoré z nich môžu byť šokujúce, niektoré vás môžu rozosmiať.
Čítajte Viac
Populárne

Najodľahlejší dom na svete - ideálne miesto pre tých, ktorí nemajú radi hluk a otravných susedov

Sú ľudia, ktorí uprednostňujú osamelosť, pokoj a ticho voči hlučnej spoločnosti. Sme presvedčení, že si určite pochutnajú na odľahlom dome na ostrove Edlieey, ktorý sa nachádza v Atlantickom oceáne, v súostroví Vestmannaeyar. Ide o južné pobrežie Islandu. Edlideay Island - tretia najväčšia časť súostrovia Vestmannaeyyar Tu je len jeden dom, ktorý bol vyhlásený za najodľahlejší dom na svete, v tomto malom dome sa nenachádza elektrina, voda, internet ani iné moderné vybavenie.
Čítajte Viac
Populárne

Nezvyčajné múzeum pozýva hostí, aby sa stali súčasťou úžasných 3D obrazov a získali neuveriteľné emócie.

Najväčšie múzeum s 3D maľbami v Ázii je známe nielen množstvom vynikajúcich diel, ale aj možnosťou stať sa súčasťou 3D objektu. Predstavte si, že ste v tajomnej hrobke, letíte na lietajúcom koberci, surfujete na obrovskej vlne ... A toto všetko bude navždy zapamätané vďaka jedinečným fotografiám, ktoré môžu a mali by byť vykonané v múzeu!
Čítajte Viac
Populárne

20 vynálezov, ktorých autori chcú poďakovať

V živote je veľa situácií, ktoré si vyžadujú špeciálne úpravy. Niektoré z nich sú popísané v karikaturách a filmoch, iné len v našej predstavivosti. Títo dvadsať konečne prišlo! Každý dizajnér si zaslúži poďakovanie tisícov ľudí, ktorých životy sa konečne stali jednoduchšími ... alebo viac zábavy! Záložka s ukazovateľom riadkov Niektoré knihy vyžadujú vážne myslenie.
Čítajte Viac
Populárne

V duši umelca: školiteľ vytvára v snehu nádherné obrazy

Umelec nie je povolaním, ale povolaním. Pre Semyona Bukharina z Iževska sa tvorivosť stala prácou celého života. Biografia majstra, ktorého práca sa stala veľmi populárnou v sieti, je dosť zložitá. Musel pracovať v bani, slúžiť ako hasič a potom sa usadiť v lýceu ako bežný správca. Je to posledné povolanie, podivne, oslávené Semená.
Čítajte Viac
Populárne

Test nakupovanie: nevyzerajú nervózne

Človek a nakupovanie sú nekompatibilné koncepty. A napriek tomu sa statočný muž stretne. Samozrejme, nie je čo robiť bez premyslenej taktiky a stratégie vo vnútri. Tí, ktorí sa rozhodnú prekročiť prah obchodu, vedia s istotou, že vo vnútri nepôsobia žiadne námietky a prosby. To je miesto, kde pomôže pútavé, vynaliezavosť, obozretnosť a dokonca aj zdravý pofigizmus.
Čítajte Viac