Kategórie Histórie

Histórie

Neuveriteľná transformácia 6000 zanecháva niečo krásne a elegantné.

Čínski študenti v Hafei vytvorili pomerne ambiciózny projekt výročnej súťaže venovanej myšlienke ochrany prírody. Mladá dievčina a jej traja asistenti sa rozhodli vytvoriť kópiu oblečenia z prírodných materiálov, v ktorej sa na červenom koberci objavila herečka Bin Bin Fan. Na rozdiel od hviezdy so svetovým menom, študenti nemali pomoc slávnych módnych návrhárov alebo veľkolepý rozpočet.
Čítajte Viac
Histórie

Štýl a móda v sovietskom štýle: vynikajúce retro vzory

Sovietsky časopisy s ilustráciami módneho oblečenia sú stále čerstvé v pamäti niektorých. Modely so strihanými vzormi, vzormi a len príkladmi módnych šiat, sukní a saka boli rôznorodé. V sovietskych časoch sa dievčatá učili: ak sa chcete krásne obliecť - naučte sa šiť. A sovietske módne časopisy ukázali a povedali, ako a čo možno urobiť vlastnými rukami!
Čítajte Viac
Histórie

Úžasné zariadenie minulosti, ktoré sa stalo súčasťou príbehu

Táto drevená konštrukcia bola obzvlášť obľúbená od 20. rokov minulého storočia. Nezasvätená osoba môže tráviť hodiny premýšľaním, na čo je toto podivné zariadenie určené, aj keď mu bolo povedané, že zariadenie je neoddeliteľnou súčasťou prostredia obchodu s obuvou. Neuchovávame si intriky na dlhú dobu - pred vami nie je nič viac ako röntgenový prístroj, ktorý vám umožní určiť, ako pevne sedí topánka na nohe kupujúceho.
Čítajte Viac
Histórie

Nádherná streľba z rôznych miest sveta z výšky letu vtákov

Tím ruských fotografov AirPano robí od roku 2006 neuveriteľné fotografie z najkrajších a najzaujímavejších miest v našom svete. Boli na sopkách, navštívili Antarktídu, leteli nad severným pólom, a to všetko preto, aby nás potešili magickými fotografiami z výšky letu vtákov ... Virtuálna cesta po celom svete je možná vďaka vzrušujúcim fotografiám cestujúcich fotografov!
Čítajte Viac
Histórie

Kreatívny hotel ponúka turistom oddych v priehľadnej bubline a vychutnať si severné svetlá.

Snívate o prestávke od mesta a ponorte sa do atmosféry pokojného a prirodzeného pokoja? Potom hotel na Islande 5 Milión Star Hotel je to, čo potrebujete! Zakladateľ hotela Robert Robertsson prišiel s touto skvelou myšlienkou úplne náhodou. Jeden turista ho zavolal a spýtal sa, či je možnosť relaxovať v prírode, keď sa nachádza v blízkosti severného svetla?
Čítajte Viac
Histórie

Podvodné múzeum ponúka veľkolepé sochy na dne oceánu.

Globálne problémy sú spravidla málo zaujímavé pre väčšinu ľudí. Preto mnohí umelci, umelci, spisovatelia a iní predstavitelia kreatívnych profesií veria, že ich úlohou je povedať svetu o environmentálnych problémoch. A hoci v niektorých krajinách aktivisti dosiahli triedenie odpadu a úctu k voľne žijúcim zvieratám, len málo z nich hovorí o problémoch oceánu, pretože je to „niekde tam vonku“ a čo sa s ním môže nakoniec stať?
Čítajte Viac
Histórie

Žena nainštalovala na dvore foto-podávač, aby zachytila ​​krásne chvíle zo života vtákov.

Ľahké, rýchle, pôvabné, nepolapiteľné a neuveriteľne krásne - tieto a mnohé iné slová môžu opísať vtáky. Voľne a vznešene, vtáky sú obzvlášť zaujímavé v ich prirodzenom prostredí. Ako je však známe, nie je tak ľahké nahliadnuť za ich životy. Ale Lisa M. Ka (Lisa M. Ca), ktorá sa presťahovala z Nemecka do USA, Michiganu a všimla si miestnych očarujúcich vtákov, sa rozhodla kúpiť foto-podávač, aby získala jedinečnú príležitosť pozorovať život miestnych vtákov, medzi ktorými sú aj skutočné krásy.
Čítajte Viac
Histórie

Fotografie žien, meniace sa predstavy o kráse

Michaela Nokos, rumunská fotografka, ktorá cestuje po celom svete od roku 2013 ako súčasť projektu Atlas krásy a robí portréty žien rôzneho veku a národností. Umelec zbiera príbehy o živote žien a už navštívil 60 rôznych krajín, aby ukázal svetu svoj pohľad na krásnu. Michaela si stanovila svoj cieľ, aby jej poslucháči oznámili, že každá žena svieti ako hviezda, aj keď nevyzerá ako model z lesklého časopisu.
Čítajte Viac
Histórie

Zmyselná maľba španielskeho umelca, ktorý dokázal nakresliť svetlo

Talentovaný španielsky umelec Vicente Romero Redondo (Vicente Romero Redondo) sa narodil v Madride v roku 1956. Vicente mal ako dieťa rád maľovanie a po rokoch si uvedomil, že to je jeho skutočné povolanie. Zobraziť tento príspevok na Instagram Príspevok od používateľa Utis @ world (@granny_utchen) Jan 12, 2018 at 9:45 PST Zobraziť tento príspevok na Instagram Príspevok Collins Fine Art Collective (@ darrell_collins47) 8. január 2018 o 12:27 PST by Vicente Romero Redondo on " Výborný "zvládol techniku ​​kreslenia pastelmi, čo mu umožnilo vyjadriť jemnú a jemnú hru svetla a farby, hru tieňov a jemnú krásu prírodných farieb.
Čítajte Viac
Histórie

40 z najviac šialených a epických bradiek z majstrovstiev brady a fúzy

Už niekoľko rokov sa nadšenci zúčastňujú majstrovstiev brady a fúzy. Súťaže sa od roku 1990 konali v rôznych kategóriách, ale vždy, keď boli výsledky pôsobivé. Majstrovstvá sa stali tak tradičné, že nikto nebude prekvapený špecifickými "účesmi" brady a fúzy! Zozbierali sme pre vás 40 najbláznivejších a epických bradatých mužov, ktorí sa zúčastnili súťaží v Texase (USA).
Čítajte Viac